İzmir Park Avm Nerede, Nasıl Gidilir
İzmir Park Avm Nerede, Nasıl Gidilir

İzmir ili, Konak ilçe sınırında yer alan İzmir Park Avm, 13.470 m² mağaza alanında, 65 mağazası ve 80’den fazla markasıyla bölge halkına hizmet veren önemli bir alışveriş merkezidir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip hem gönlünüzce alışveriş yapıp hem de doyasıya eğlenebilirsiniz

İzmir Park Avm Nerededir?

İzmir Park Avm, İzmir’in Konak, Şirinyer, Hatay yerleşim alanlarının birleşme noktasında bulunur. Konak Meydanına yaklaşık 1,5 km uzaklıkta bulunur.

Buraya ulaşmak için metro, otobüs ve dolmuşlarla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Konak Meydanında yürüyerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Buraya ulaşmak için kullanılması gereken hatlar şunlardır;

  1. Konak Metro durağından 23, 27, 157,193,224 numaralı otobüs hatları ile Yağhaneler durağında inip ulaşım sağlayabilirsiniz.
  2. Halkapınar Metro durağından ise 70,80,90 numaralı otobüs hatlarıyla Yağhaneler durağında inip ulaşım sağlayabilirsiniz.
  3. Cennetçeşme-Limontepe-Eşrefpaşa hattı, Evka1-Bozyaka SSK Hastanesi hattı, Toki-Uzundere-Işıkkent hattı ve Kadifekale-Yeniçamlık-Uzundere-Toki hattı çalışan minibüslere binip Yağhaneler durağında inip ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here