İznik Otelleri ve İznik Otel Fiyatları
İznik Otelleri ve İznik Otel Fiyatları

İznik Otelleri ve İznik Otel Fiyatları hakkında kafanızdaki sorulara cevap vereceğini umduğumuz bir yazı kaleme aldık. İş ve tatil ve seyahatinizde size yol arkadaşlığı yapacaktır.

İznik Otelleri

İznik Bursa’ya bağlı bir ilçedir. İznik ilçesi Bura il merkezine 76 km uzaklıkta bulunmaktadır. Yemyeşil zeytin ağaçları ve rengarenk çiçekler ile çevrili İznik ilçesine yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi akın etmektedir.

Göz at ;

 1. Bursa Gezilecek Yerler
 2. Bursa Gece Hayatı
 3. Bursa’da Gezilecek 10 Yer
 4. Bursa Hayvanat Bahçesi
 5. Timsah Arena Stadyumu Nerede
 6. Bursa Otelleri ve Bursa Otel Fiyatları
 7. Bursa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 8. Bursa’dan İznik’e Nasıl Gidilir, Ulaşım
 9. Bursa Su Oyunları Parkı
 10. Bursa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 11. Türkiye’nin En İyi 10 Kayak Merkezi
 12. İznik Otelleri ve İznik Otel Fiyatları
 13. İlkbahar’da Gezilecek 10 Yer
 14. Türkiye’nin En Turistik 10 Şehri
 15. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü İznik ve çevresinde çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi ilçemizde yer alan bazı popüler otelleri yazmaya çalışacağız. Şöyle ki;

İznik Otel Fiyatları

1-Limnades Hotel: Bursa’nın İznik İlçesinde yer alan Limnades Hotel, İznik Gölü kenarındaki yemyeşil bir bahçe içerisinde yer alır. Otel bünyesinde harika bir yüzme havuzu ve güneş terası bulunur. Birbirinden güzel 35 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Zeytin Bahçesi: İznik Göl kıyısında sahile sıfır bir konumda yer alıp eşsiz göl ve gün batımı manzarasına sahip cephesiyle yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Buraya yaz ve sonbahar aylarında kafa dinlemek için bulunmaz bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-680 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İznik Otel: Bursa’nın İznik ilçesinde yer alan bu otel, ferah ve temiz havasıyla konuklarına harika bir hizmet olanağı sunmaktadır. Toplamda 23 odası bulunup yatak kapasitesi 60’dır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Grand Hotel Belekoma: İzmir’in İznik ilçesinde yer alan bu otel, birbirinden güzel toplam 40 Odası olup yatak kapasitesi 80’dır. Otel bünyesinde çok sayıda hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Villa Manço Hotel: İznik merkeze 4 km uzaklıkta yer alan bu otel, muhteşem göl ve doğa manzarasına sahiptir. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Seyir Butik Pansiyon: Bursa’nın İznik ilçesinde yer alan bu pansiyon, ev konforunda konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bulunduğu konum sebebiyle harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-İznik Askania: Bursa’nın İznik ilçesine bağlı Boyalıca Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Dört mevsim boyunca İznik Gölün farklı renklerine şahit olmaktadır. Gölün oluşturmuş olduğu harika manzaralarla size huzur sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 150-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here