Karaburun Otelleri ve Karaburun Otel Fiyatları

Karaburun Otelleri ve Karaburun Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Türkiye’nin en büyük Yarımadası olan Karaburun Yarımadası İzmir’in en küçük ilçesidir. Karaburun Yarımadası Ege bölgesinin en bakir yöresi olarak bilinmektedir. Konumu nedeniyle açık denize bakan Karaburun Yarımadası’nda birçok köy bulunmaktadır. Temiz bir denize sahip olan Karaburun Yarımadası su altı zenginlikleri ile özellikle de dalış meraklıları için iyi bir tatil yeridir. Bu sebeple yıl içerisinde buraya çok sayıda ziyaretçi akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünde pek sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önerceğiz. Memnun kalacağınızı umuyoruz. İşte o yerler…

Karaburun Otelleri ve Karaburun Otel Fiyatları

1-Taşada Butik Otel: İzmir’e bağlı Karaburun Merkez’de konuklarına hizmet etmektedir. Denize sıfır bir konumda yer alan otel, birbirinden şık ve konforlu 20 konaklama alanına sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-950 TL arasında değişmektedir.

2- Arya Karaburun Butik Otel: İzmir’in saklı cenneti Karaburun ilçe merkezinde konuklarını kapılarını açmıştır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3- Mavi Keçi Butik Otel: Bu otel, İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Çatalkaya Köyü’nde bulunmaktadır. Otellin odaları, panoramik bir deniz, dağ ve yeşil vadi manzarasına sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 360-720 TL arasında değişmektedir.

4- Üzüm İskelesi Butik Otel: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Otelin birbirinden güzel 7 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet yürütülmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 345-700 TL arasında değişmektedir.

5- Rota Butik Otel: İzmir’e bağlı Karaburun Merkez’de konuklarına hizmet etmektedir. Birbirinden güzel 14 odası bulunur. Bu odaların her biri harika manzaralara sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-650 TL ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Sancak Otel Ayıbalığı: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Evcil hayvanları da kabul eden bu otel harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-170 TL ücret ödemeniz gerekir.

2- Tayfun Butik Hotel: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Otel bünyesinde bir restoran ve ortak bir salon bulunur. Konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-250 TL ücret ödemeniz gerekir.

3- Morkoyun Bungalov Kamp: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Denize ve plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yakalayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-400 TL ücret ödemeniz gerekir.

4- Saklı Konak: İzmir – Karaburun’da tarihi bir binada bulunur. Bu otel, geleneksel dekorasyonu ve konforlu odaları ile müşterilerine harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-500 TL ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Mordoğan Gezi Rehberi
  2. Mordoğan Otelleri ve Mordoğan Otel Fiyatları
  3. Karaburun Gezi Rehberi
  4. İzmir Gezi Rehberi
  5. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
  6. İzmir Gece Hayatı
  7. İzmir Otelleri ve İzmir Otel Fiyatları
  8. İzmir Balayı Otelleri ve Paketleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here