gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

İzmir Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, cafe, gece kulübü, Meyhane ve discolardan geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

İzmir 4.223.545 nüfusu ile Ege bölgemizin en kalabalık şehri ülkemizin ise 3. büyük şehridir.  Ege’nin incisi İzmir tarihi dokusu ve doğal güzellikleri yıl boyunca ülke içinde ve ülke dışında birçok turist çekmeyi başarmaktadır.

Göz at ;

  1. İzmir Gezilecek Yerler
  2. İzmir Gece Hayatı
  3. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
  4. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
  5. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
  6. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

İzmir ilimizde güneşin batışı birlikte gece hayatı başlar. Sabaha saatlerine kadar eğlence tüm hızı ile devam eder. Gün içinde gördüğünüz bütün yapılar ışıklandırma ile yeni bir şekil alır. Güzel olan manzara ışıklandırma ile bir başka güzel olur. gece yürümeyi sevenler için de Kordon’da yürüyüş yapmak insanı çok rahatlatır. Yine bir otel restoranda akşam yemeği yiyebilirsiniz. yok ilahi ben gece hayatına takılacam böyle hareketli şeyler istiyorum diyorsanız.

Bence ülkemizde bulunan en doğru adreslerden birindesiniz. İzmir ilimiz bunun için bulunmaz bir yer. İzmir ilimizin birçok yerinde gece hayatı için cafe, bar ve otel bulunmaktadır. Sabaha kadar canlı müzik eşliğinde hayatınıza renk katabilirsiniz. Bunun için en iyi ortamlar Konak ilçemizin sınırlarında bulunan Alsanacak semtidir. Burada sayısız mekan bulunur.

Bu mekanlarda birçok yerli ve yabancı turist görmek mümkündür. Şimdi siz değerli okurlarımız için bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç anılarınız olursa sayfamızın altında bulunan yorum kısımda bizimle paylaşabilirsiniz.

İZMİR GECE HAYATI

Öküz Bar: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. Bu mekanın çok farklı konsepti bulunur. Bu mekanda iyi yemek yeme, dans etme, ünlü DJ performanslarıyla eğlenme garantisi bulunur. Buraya gelipte memnun olmayanı görmezsiniz. 2012 yıllından berri bütün imkanları ile ziyaretçilerin hizmetindedir. Her geçen gün kendini biraz daha geliştirerek gecenize renk katmayı başarmaktadır.

Tac Mahal: İzmir ilimizin Bayraklı ilçesinde bulunur. Sadece gece kulübü olarak hizmet veren bu mekan sizi memnun bir şekilde karşılar. İlimizin eğlence, müzik, dans denince akla gelen ilk yerlerden biridir. Buraya gelip sabaha kadar delice eğlenebilirsiniz.

Marche Cabaret: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. kabare  hayatını canlandıran renkli bir mekandır Bu mekan her gece farklı performans sergileyen sanatçılar görmek mümkündür. Birbirinden etkileyici ve eğlenceli gösteriler izlemek için bu mekan tercih edilebilir.

Secret Club: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. gece eğlenmek isteyenlerin adresidir. Burada giriş olarak ücret almaktadır. Buraya gelenler canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Kybele Rock-Jazz Bar: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. Rock ve caz müzik dinlemek isteyenlerin mekanıdır. Bu mekanda eğlence üst düzeyde olmaktadır.

1888 Bar&Lounge: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. İzmir’de gidilecek nezih mekanlarından biridir. DJ performansları ve harika müzikleri ile gidenleri kendine hayran bırakmaktadır. Tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

15 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here