gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

İzmir Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, cafe, gece kulübü, Meyhane ve discolardan geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

İzmir 4.223.545 nüfusu ile Ege bölgemizin en kalabalık şehri ülkemizin ise 3. büyük şehridir.  Ege’nin incisi İzmir tarihi dokusu ve doğal güzellikleri yıl boyunca ülke içinde ve ülke dışında birçok turist çekmeyi başarmaktadır.

Göz at ;

  1. İzmir Gezilecek Yerler
  2. İzmir Gece Hayatı
  3. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
  4. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
  5. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
  6. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

İzmir ilimizde güneşin batışı birlikte gece hayatı başlar. Sabaha saatlerine kadar eğlence tüm hızı ile devam eder. Gün içinde gördüğünüz bütün yapılar ışıklandırma ile yeni bir şekil alır. Güzel olan manzara ışıklandırma ile bir başka güzel olur.

Gece yürümeyi sevenler için de Kordon’da yürüyüş yapmak insanı çok rahatlatır. Yine bir otel restoranda akşam yemeği yiyebilirsiniz. yok ilahi ben gece hayatına takılacam böyle hareketli şeyler istiyorum diyorsanız.

Bence ülkemizde bulunan en doğru adreslerden birindesiniz. İzmir ilimiz bunun için bulunmaz bir yer. İzmir ilimizin birçok yerinde gece hayatı için cafe, bar ve otel bulunmaktadır. Sabaha kadar canlı müzik eşliğinde hayatınıza renk katabilirsiniz. Bunun için en iyi ortamlar Konak ilçemizin sınırlarında bulunan Alsanacak semtidir. Burada sayısız mekan bulunur.

Bu mekanlarda birçok yerli ve yabancı turist görmek mümkündür. Şimdi siz değerli okurlarımız için bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç anılarınız olursa sayfamızın altında bulunan yorum kısımda bizimle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here