Karahayıt Otelleri ve Karahayıt Otel Fiyatları

Karahayıt Otelleri ve Karahayıt Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alcağız. Umarım iş ve gezi seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

Karahayıt, Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu tatil beldesi daha çok şifalı kaplıca sularıyla bilinir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda termal otel imkanı bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz.Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Karahayıt Otelleri ve Karahayıt Otel Fiyatları

1-Doğa Thermal Health & Spa: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Geniş bir bahçesi bir de kapalı havuzu bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 540-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Pam Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Ormanla kaplı dağların eteğinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 310-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Polat Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Tam pansiyon konseptiyle  konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 300-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Richmond Pamukkale Termal: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Otel; 314 odasıyla misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 270-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Spa Hotel Colossae Termal: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Otel, 310 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 260-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Çavdar Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Şifalı sıcak termal sularıyla popüler bu otelde hem şifa bulmak hem de kafa dinlemek için oldukça elverişli bir yerdir. Ayrıca otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 60-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Özdemir Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Sağlık turizmi yönünde önemli bir merkez olup buraya gönül rahatlığıyla gelip konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 80-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Oskar Thermal Hotel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Çam ormanlarının yanında yemyeşil bir doğa manzarasına sahiptir. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Halıcı Thermal Hotel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. 1988 yıllında turizme açılan bu otel, birbirinden şık 18 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Halıcı Hotel Karahayıt: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Toplamda 175 odası bulunur. Ev konforunda sevdiklerinizle birlikte burada konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 110-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Karahayıt Gezi Rehberi
 2. Karahayıt Kaplıcaları Nerede, Nasıl Gidilir?
 3. Pamukkale Gezi Rehberi
 4. Pamukkale Travertenleri
 5. Pamukkale Gece Hayatı
 6. Pamukkale Otelleri ve Pamukkale Otel Fiyatları
 7. Pamukkale Natural Park
 8. Denizli Termal Oteller ve Denizli Termal Otel Fiyatları
 9. Denizli Otelleri ve Denizli Otel Fiyatları
 10. Denizli Gezi Rehberi
 11. Denizli’de Gezilecek 10 Yer
 12. Denizli Gece Hayatı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here