Kars Otelleri ve Kars Otel Fiyatları
Kars Otelleri ve Kars Otel Fiyatları

Kars Otelleri ve Kars Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size pusula görevi yapar. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kars Otelleri

Kars 289.786 toplam nüfusu ile ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehirdir. İlimize bağlı 8 ilçe bulunur. Serhad şehri Kars ilimizde gezilip görülecek birçok yapı ve yer bulunur. İlimiz son yıllarda turizm yönünde baya gelişmiştir.

Göz at ;

  1. Kars Gezilecek Yerler
  2. Kars Gece Hayatı
  3. Kars’da Gezilecek 10 Yer
  4. Doğu Ekspresi Hakkında Merak Edilen 10 Şey
  5. Kars Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Kars Harakani Havalimanı Ulaşım Nasıl Gidilir
  7. Çıldır Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
  8. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
  9. Kars Otelleri ve Kars Otel Fiyatları

Bu nedenle buraya yıl boyunca iş ve tatil seyahati için çok sayıda insan akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Kars ilimizin merkezinde ve bazı ilçelerinde birçok konaklama imkanı bulunur.

Fakat size tavsiyem şehir merkezinde konaklamanızdır. Burada birçok pansiyon, Butik otel, konukevi ve 2,3 ve 4 yıldızlı oteller bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Kars Otel Fiyatları

1-Çamkar Otel Sarıkamış: Kars-Sarıkamış’da yer alan  3 yıldızlı Çamkar Otel, birbirinden harika 55 odasıyla konuklarına mükemmel hizmetler sunmaktadır. Burada uzaman hocalar eşliğinde gönlünüzce kayak keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ekinata Grand Toprak Hotel: Kars, Sarıkamış’ta hizmet veren 5 yıldızlı Ekinata Grand Toprak Hotel,  özellikle kış sezonunda konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde çok sayıda farklı hizmet olanağı bulunur. Cıbıltepe Kayak Merkezine oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kar’s Hotel: Kars kent merkezinde yer alan bu otel, eski bir Rus binasında konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. İş ve tatil seyahati için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 540-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sarıkamış Habitat Otel: Kars Sarıkamış’ta yer alan Sarıkamış Habitat Otel, Bayraktepe kayak merkezi alanında bulunur. Tesis bünyesinde sağlıklı spa merkezi, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 480-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Büyük Kale Hotel: Kars kent merkezinde yer alan Büyük Kale Otel, 8 katlı modern bir binada hizmet vermektedir. Otel bünyesinde hamam, sauna, fitness ve gece mekanları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Kars Ucuz Otelleri

1-Hotel Temel: Kars merkezde yer alan Hotel Temel, yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Odaları oldukça temiz ve şık görünmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Kafkasya: Kars merkezde yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmet olanaklarıyla en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-210 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Güngören Hotel: Kars merkezde yer alan bu otel, toplam 38 odalı 85 yatak kapasitesine sahiptir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel İpekyolu Kars: Kars merkezde yer alan bu otel, Tarihi yerlere oldukça yakın bir konumda misafirlerini ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birbirinden güzel 43 oda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-White Park Hotel: Kars-Sarıkamış’da yer alan bu otel, konuklarına  restoran, hamam ve oyun odası sunmaktadır. Kayak merkezine de oldukça yakın bir yerde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here