Kerpe Otelleri ve Kerpe Otel Fiyatları

Kerpe Otelleri ve Kerpe Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kerpe, Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Karadeniz kıyısında doğal güzelliklere sahip bir kıyı kasabasıdır. Kerpe Kasabası Kandıra ilçe merkezine yaklaşık 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Kerpe’de yer alan tertemiz deniz sularına sahip koy dalgasız görüntüsü ve berrak suyu ile büyüleyici bir güzellik oluşturuyor. Şirin, güzel bir kasaba olan Kerpe’de gezilecek çok yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama yönünden pek sıkıntı çekemezler. Çünkü burada konaklamak için birçok farklı alternatif bulunur. Buraya yolunuz düşerse Kerpe Plajında güzel bir tatil yapabilir ve burada yer alan pansiyonlarda konaklayabilirsiniz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerleriniz size tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

Kerpe Otelleri ve Kerpe Otel Fiyatları

1-Kerpe Gökhan Otel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde çok şirin bir bahçe bulunur. Konuklar bahçede barbekü yapabilirler. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kerpe Kaptan Apart Otel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Deniz kenarında konumlanan otelde birbirinden harika 24 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Saygın Butik Otel:  Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Sakin, huzurlu ve güzel bir yer aramak isteyenlerin gelebileceği bir mekandır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Erish Butik Apart Hotel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kervan Butik Otel: Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Otel, ormanla iç içe ve denize sıfır konumda yer alır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Kalpe Houses:  Kocaeli’nin Kandıra ilçesine bağlı Kerpe Beldesinde bulunur. Tüm yıl açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

 

 

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here