Kocaeli Otelleri ve Kocaeli Otel Fiyatları

Kocaeli Otelleri ve Kocaeli Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kocaeli 1.830.772 toplam nüfusu ile Marmara bölgemizin en kalabalık 3. büyük şehri, Ülkemizin ise en kalabalık 10. büyük şehridir. İlimize bağlı 12 ilçe bulunur. Kocaeli ilimiz Sanayi ve turizm kenti olarak bilinir.  Bu nedenle yıl boyunca iş ve tatil seyahati için çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiç sıkıntı çekmezler. Çünkü Kocaeli kent merkezinde ve ilçelerinde  her bütçeye uygun konaklama alternatifleri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Kocaeli’de bulunan  bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Kocaeli Otelleri ve Kocaeli Otel Fiyatları

1-Yaylı Apart: Kocaeli’nin Kartepe ilçesine bağlı Maşukiye tatil beldesinde bulunur. Bahçeli harika bir şehir manzarasına sahiptir. Burada sevdiklerinizle birlikte huzur dolu bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 1500-1750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-The Green Park Kartepe Resort & Spa: Kocaeli’nin Kartepe Kayak merkezinde bulunur. 4 yıldızlı bu harika otelde sevdiklerinizle birlikte buraya gelip kış tatilinizi huzur içinde geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 650-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Wellborn Luxury Hotel: Kocaeli’nin Başiskele ilçe merkezinde yer alan Wellborn Luxury Hotel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı gecelik oda fiyatı 530-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ramada Plaza Izmit: İzmit şehir merkezinde yer alan Ramada Plaza otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde kapalı havuz ve fitness center bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 460-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Workinn Hotel: Kocaeli’nin Gebze ilçesine bağlı Çayırova beldesinde bulunur. Otel bünyesinde Yüzme havuzu, SPA merkezi, sauna, Toplantı salonu ve fitness salonu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 460-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-İzmit Butik Otel: İzmit şehir merkezinde yer alan İzmit Butik Otel, lezzetli yemeklerin servis edildiği bir restorana ve yemyeşil bir bahçeye sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 85-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Gazinin Yeri: Kocaeli’nin Yuvacık ilçesine bağlı Yuvacık Baraj Sonu Kirazdere Mevkisinde bulunur. Doğa ile iç içe bir konumda yer alan bu mekan, misafirlerine harika bir tatil keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kızılkaya Butik Hotel: Kocaeli’nin Körfez bölgesinde yer alan Kızılkaya Butik Hotel, 1989 yıllında hizmette açılmıştır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 115-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-İzmit Star House Hotel: İzmit şehir merkezinde yer alan İzmit Star House Hotel, bünyesinde bulundurduğu hizmetlerle misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Otel Sınal: İzmit şehir merkezinde yer alan Otel Sınal,  sadece iş için gelenlerin değil tatil için gelenlerinde tercih bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.


Kocaeli Gezi Rehberi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Kocaeli Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here