Malatya Otelleri ve Malatya Otel Fiyatları

Malatya Otelleri ve Malatya Otel Fiyatları  hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Malatya Otelleri

Malatya 781.305 toplam nüfusu ile Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunur. Malatya ilimize ait 13 ilçe bulunur.  Malatya ilimize iş ve tatil seyahati yapmak için ülke genelinde yıl boyunca birçok ziyaretçi gelmektedir.

Göz at ;

  1. Malatya Gezilecek Yerler
  2. Malatya’da Gezilecek 10 Yer
  3. Malatya Gece Hayatı
  4. Malatya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Güzelliğini Yaşatan, Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
  6. Malatya Otelleri ve Malatya Otel Fiyatları
  7. Malatya Ekspresi (Malatya-Elazığ) Arası Tren Saat Kaçta Fiyatı Nedir

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar çünkü burada çok sayıda konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta otel bulmuş olursunuz. Şimdi Malatya’da bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Şöyle ki;

Malatya Otel Fiyatları

1-Ramada Plaza Altın Kayısı: Malatya kent merkezinde yer alan Ramada Plaza Altın Kayısı Otel, bünyesinde bulundurduğu hizmetlerle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin birbirinden güzel tam 154 odası bulunur. 5 yıldızlı şık ve konforlu otelin gecelik oda fiyatı 180-450 TL arasında değişmektedir.

2-Anemon Malatya Otel: Malatya şehrinde, organize sanayi bölgesi ve havaalanı yolu üzerinde yer alan Anemon Malatya Otel, toplamda 187 oda ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. 5 yıldızlı şık ve konforlu otelin gecelik oda fiyatı 150-370 TL arasında değişmektedir.

3-YZE Pırlanta Hotel: Malatya kent merkezinde yer alan YZE Pırlanta Hotel, harika hizmetlerle konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı organizasyon gerçekleşmektedir. 4 yıldızlı şık ve konforlu bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Dival Hotel: Malatya’nın Yeşilyurt ilçe merkezinde yer alan Dival Hotel,  toplam 211 odası ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde Türk hamamı, sauna, buhar odası, 3 adet masaj ve 1 adet jakuzi, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu ve vitamin bar bulunur. Burada eğlence ve huzur adına aradığınız her şey mevcuttur. 5 yıldızlı şık ve konforlu otelin gecelik oda fiyatı 130-320 TL arasında değişmektedir.

5-Hanem Otel: Malatya Merkez’de yer alan Hanem Otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 115-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Grand Saray Hotel: Malatya Merkez’de yer alan Grand Saray Hotel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-90 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Malatya Palace Otel: Malatya’da merkezi bir konumda yer alan Malatya Palace Otel, konuklarına konforlu ve harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 60-110 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Yeni Hotel Malatya: Malatya’da merkezi bir konumda yer alan Yeni Hotel Malatya, Şık ve konforlu yeni binasında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilen bir mekandır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-140 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Grand Sinan Hotel: Malatya Merkez’de faaliyet gösteren Grand Sinan Hotel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmetle konuklarını iyi bir şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Otel DarendeMalatya’nın Darende ilçesinde yer alan Otel Darende, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel, 21 oda ve 50 yatak kapasitesine sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here