Maltepe Otelleri ve Maltepe Otel Fiyatları
Maltepe Otelleri ve Maltepe Otel Fiyatları

Maltepe Otelleri ve Maltepe Otel Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap olacak bir yazı kaleme aldık. Bu yazı hakkında merak bir şey olursa yorum kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Marmara Denizine kıyısı olan Maltepe; İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçesidir. Burada birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Bu nedenle buraya yıl boyunca iş ve turistik amaçlı birçok ziyaretçi akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin birçok noktasında her bütçeye uygun konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama alternatiflerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Maltepe Otelleri ve Maltepe Otel Fiyatları

1-Cevahir Hotel İstanbul Asia: İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı Yalı Mahallesinde yer alan bu otel, 5 yıldızlı lüks bir tesis olup bünyesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve sağlık kulübü bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Dream Hill Asia Hotel: Bu otel,  Anadolu Yakası’nda yer alan Maltepe ilçesinde konuklarını ağırlamaktadır. Modern bir binada konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. 4 yıldızlı şık ve konforlu bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Vazo Suite: İstanbul’un Maltepe merkezde yer alan bu otel, tüm yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Rhiss Hotels Maltepe: İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı  Zümrütevler mahallesinde yer alan bu otel, modern bir binada konuklarına keyifli bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otel bünyesinde yer alan odalar, muhteşem manzaralarıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-530 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Aydınoğlu: İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı İdealtepe beldesinde bulunur. Toplam 57 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde yüzme havuzu, sağlık, spa ve masaj merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Maltepe Ucuz Otelleri

1-Arkem Hotel 2: İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı Fındıklı Mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde 34 konaklama imkanı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Anka Business Park: İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe’de yer alan bu otel,  toplam 46 adet odası bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Elite Hotel Küçükyalı: İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı Küçükyalı Mevkii’nde  bulunur. Bu mekan 2000 yıllında konuklarına kapılarını açmıştır. Toplam 81 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Asia Royal Suite Hotel: İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı Cevizli mevkiinde bulunur. Bünyesinde açık – kapalı yüzme havuzu bulunur. Sevdiklerinizle birlikte keyifli bir konaklama yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Şanlı Suite Hotel: İstanbul’un Maltepe ilçesine bağlı  Zümrütevler mahallesinde yer alan bu otel, Lüks ve konforlu odalarıyla konuklarına yıl boyunca harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here