Manisa Otelleri ve Manisa Otel Fiyatları

Manisa Otelleri ve Manisa Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Manisa Otelleri

Manisa 1.396.945 toplam nüfusu ile Ege Bölgesinde En kalabalık 2. büyük şehir. Ülkemizde ise en kalabalık 14. Büyük şehirdir. İlimize bağlı 17 ilçe bulunur.  Burada gezilip görülecek birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur.

Bu nedenle buraya her yıl ülkemizin her yerinde tatil ve iş seyahati için buraya uğrar. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden pek sıkıntı çekmezler. Çünkü Manisa merkezi ve ilçelerinde konaklamak için birçok farklı alternatif bulunur.

Göz at ;

  1. Manisa Gezilecek Yerler
  2. Manisa’da Gezilecek 10 Yer
  3. Manisa Gece Hayatı
  4. Manisa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Spil Dağı Milli Parkı Nerede Nasıl Gidilir Giriş Ücreti
  6. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Manisa Otelleri ve Manisa Otel Fiyatları
  8. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları

 Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önereceğiz. Memnun kalacağınız umuyoruz. İşte o yerler…

Manisa Otel Fiyatları

1-Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa: Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi, Kurşunlu Kaplıcaları Yolu üzerinde bulunur. Tesis bünyesinde  açık yüzme havuzu ve termal havuzu bulunur. Bunun dışında konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Manisa Anemon Otel: Manisa kent merkezinde bulunan Mimar Sinan Bulvarı Kuvai Milliye Anıt Mevkii’nde yer alır.  Şehrin ilk ve tek 5 yıldızlı oteli olma özelliğine sahiptir. Bu yönüyle sıkça tercih edilen bir yer olmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Giritligil Hotel: Manisa kent merkezine bağlı 1. Anafartalar Mahallesi, Konuk Caddesi üzerinde bulunur. Birbirinden şık 42 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Holiday Inn Express Manisa West: Manisa sanayi bölgesinin karşısında yer alan bu otel bünyesinde birçok farklı hizmet sunmaktadır. Buraya gelen konuklar memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Looks Hotel: Manisa kent merkezine bağlı Nişancıpaşa Mahallesi, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunur. Harika şehir manzarası ve Spil dağı manzarasına sahiptir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Kaya Magnesia Thermal Spa: Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yer alan Avşar yolu üzerinde bulunur. Bu otel; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 70 km, İzmir’e 50 km, Manisa’ya 25 km uzaklıkta yer alır. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Oğuzhan Residence: Manisa’nın merkezinde bulunan otel, şehrin her tarafında rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Birbirinden güzel 30 harika odası bulunur. Burada gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-360 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Otel Yener: Manisa’nın Salihli ilçe merkezinde bulunur. Bu otel ilk olarak 1976 yıllında hizmet vermektedir. Bu tarihi otel binasında gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Pia Mya Hotel & SPA: Manisa’nın Alaşehir ilçesinde yemyeşil bir bahçede bulunur. Tesis bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Büyük Saruhan: Manisa merkezine bağlı  Laleli Mahallesi, Nusret Köklü Caddesi üzerinde bulunur. Bu otel ilk olarak 1991 yıllında hizmette açılmıştır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

1-Manisa Gezi Rehberi

2-Manisa’da Gezilecek 10 Yer

3-Manisa Gece Hayatı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here