Menekşe Kadınlar Plajı Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunan Menekşe Kadınlar Plajı sırtındaki dik yamaçlarda bulunan ormanlar ve sapsarı kumlarıyla Survivor Adası’nı andıran bir güzelliğe sahiptir.

Ormanın yeşili denizin mavisi ile bütünleşen Menekşe Kadınlar Plajı İstanbul’da denize girilecek ideal yerlerdendir. Menekşe Kadınlar Plajında herhangi bir işletme bulunmamaktadır. Menekşe Kadınlar Plajına sadece tekne ile ulaşılmaktadır. Plaja kara yolu ile ulaşım sağlanamamaktadır.

Menekşe Kadınlar Plajı Nerede

Menekşe Kadınlar Plajı İstanbul’un Sarıyer ilçesinde yer almaktadır.

Nasıl Gidilir

Menekşe Kadınlar Plajına kara yolundan ulaşım sağlanamadığından tekne ile ulaşılmaktadır. Plaja; Sarıyer ve Rumeli Kavağından özel olarak kiralanan tekneler ile ulaşabilirsiniz.

Anadolu Kavağından sabah 9:30’da otobüsler kalkmaktadır.

12 YORUMLAR

  1. Bu güzel yazınız için çok teşekkür ediyorum öncelikle. Bende İstanbul’a çalışmak için geldim ve yazın hem sıcaklar hem işler o kadar bunalttı ki bende güzel bir kadınlar plajı aramaya başladım. Bu yazı ışığında bu plajı mutlaka deneyeceğim tekrar teşekkürler 🙂

  2. Tarihi menekşe bayanlar plajı 2018 yılında kapılarını tekrar siz değerli müşterilerimize açmış bulunmaktadır. plajımıza ulaşım tekne ve araçlar ile koordineli olarak sağlanmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here