Motosikletli Gezgin Selin, 25 Bin Km'yi Devirdi

Türkiye’nin en çok takip edilen motosikletli seyyah kadınlarından birisi olan Selin, yani Ben Yazarsam Olur, bugün yaptığı açıklamada 25 bin km’yi devirdiğini açıkladı.

Halen Güney Amerika’da eşi Serkan (Rüzgarın İzinde) ile birlikte motosikletleriyle gezen Selin, yaptığı açıklamada ilk başlarda motosikletle hiç uzun yol tecrübesi olmamasına rağmen, bunu bir dez avantaj olarak görmeyip Serkan’la başladığı yola şimdilerde 25 bin km’yi devirdiğini belirtmiştir.

Resmi hesabına ayrıca zaman zaman kadın kullanıcılarından mesaj geldiğini belirten Selin şöyle yazdı: “Geçenlerde bir arkadaş bana Serkan’ın sayesinde motora başladığını anlatıyordu. Ben de “bir kadın da bana bir gün böyle bir mesaj atarsa çok mutlu olurum” demiştim cevaben! Oldu, öyle mesajlar gelmeye başladı! Yaptığım nazarımda herkesin yapabileceği; biraz nakite, biraz vakite, bir de düzgün bir planlamaya bakan eğlenceli ve güzel bir şey. Hiç tanımadığım birilerinin hayatına böyle olumlu şekilde temas etmek ise hepsinden kıymetli. Bir şeylere başlarken size de neler diyecekler; tecrübenizi, azminizi, yeteneklerinizi sorgulayacaklar. Burun kıvırın ve harekete geçin sadece. Konu ne olursa olsun! İnsanın önündeki en büyük engel kendisi çünkü. Peru’dan, güzel bir havadan, hatta bir Huacachina’da bir vahanın kenarından herkese sevgiler, beni izlemeye devam edin anacııım!”

Motosikletli Gezgin Selin, 25 Bin Km’yi Devirdi

1 YORUM

  1. Vaybe… Ben evden bile çıkamazken Selin hanım motosikletiyle kilometreleri deviriyor. Tebrik etmek istiyorum. Bakalım bana dünya gezisi yaşadığım müddetçe nasip olacak mı?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here