Güzeldağ Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?
Güzeldağ Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

Muş kent merkezi sınırlarında bulunan Güzeldağ Kayak Merkezi ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktarmaya çalışacağız. Bunun yanında Güzeldağ Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Muş il merkezine yaklaşık 10 kilometre mesafede olan Güzeltepe Kayak Merkezi, mutlaka gezilip görülmesi gereken bir kayak merkezidir. Bu kayak merkezi yakın tarihte hizmette açılmıştır. Kış boyunca yerel halkın ve bölge turistlerin büyük ilgisini çekmektedir. Doğunun sert kışına karşılık bu kayak merkezi içinizi ısıtacaktır.

Buraya gelen ziyaretçiler 1100 metre yüksekliği ve 2,5 kilometre uzunluğu olan pistin keyfini çıkardılar. Burada her seviyeye uygun pistler bulunmaktadır. Buraya gelenler sevdikleriyle birlikte doyasıya eğlenebiliyor. Ayrıca burada dinlenip bir şeyler yeyip içebileceğiniz bir cafeterya da bulunmaktadır.

Güzeldağ Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir?

Güzeldağ Kayak Merkezi, Muş merkezine bağlı Güzeltepe köyü mevkiinde bulunur. Buraya ulaşmak için şehir merkezinden kalkan servislerle ulaşım sağlanabilir veya özel aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here