Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları

Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısımda bize paylaşabilirsiniz.

Nevşehir Otelleri

Nevşehir 290.895 Toplam nüfusu ile ülkemizin İç Anadolu bölgesinde bulunan bir ilimizdir. il merkezine bağlı 8 ilçe bulunur. Turizmin merkezi olan Nevşehir ilimizde gezilip görülecek birçok yer vardır.

Göz at ;

 1. Nevşehir Gezilecek Yerler
 2. Nevşehir Gece Hayatı
 3. Nevşehir’de Gezilecek 10 Yer
 4. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Nevşehir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları
 7. Kapadokya’da ki En Güzel 10 Mağara Oteli
 8. Kapadokya Peri Bacaları
 9. Kapadokya Otelleri ve Kapadokya Otel Fiyatları
 10. Kapadokya Balayı Otelleri ve Kapadokya Balayı Otel fiyatları
 11. Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları
 12. Ürgüp Gezilecek Yerler
 13. Pamukkale’den Ürgüp’e Nasıl Gidilir, Ulaşım
 14. Uçhisar Kalesi
 15. Sevgililer Günü’nün en romantik 5 Adresi

Ama en çok ilgi çeken yeri ise Kapadokya bölgesidir. Buraya yerli ve yabancı birçok turist gelmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda farklı alternatif konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz.

Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Nevşehir ilimizde bulunan bazı otelleri listeleyeceğiz. Bu otellerin bir kısmı lüks kategorinde yer alırken son liste ise daha çok uygun fiyatta bulunan otellerdir. İşte o liste…

Nevşehir Otel Fiyatları

1-Kapadokya Öykü Evi Cave Hotel: Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı Köyünde bulunur. Peribacaları ile şekillenmiş 5 suit, 1 deluxe ve 2 standart olmak üzere toplam harika 8 odası bulunur. Burada harika manzara eşliğinde keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Bu harika otelde konaklamak için gecelik 1120-1800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Museum Hotel: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. 30 tane çok özel kaya ve geleneksel taş odası bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1150-1600 TL arasında değişmektedir.

3-Sacred House: Kapadokya Ürgüp’te bulunan bu otelin yaklaşık 250 yıllık bir tarihi bulunur. Dağ manzarasına sahip otelde birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 1000-1500 TL arasında değişmektedir.

4-CCR Hotels & Spa Cappadocia: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Otel bünyesinde spa, açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu bulunur. Burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 950-1400 TL arasında değişmektedir.

5-Sevdalı Konaklar: Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı Yukarı Mahallede bulunur. Bünyesinde harika hizmetler sunan bu otelde konaklamak için gecelik 900-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Crazy Horse Pension: Nevşehir – Ürgüp’te bulunan pansiyonda keyifli bir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 20-80 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2Ayhan Pansiyon: Nevşehir – Ürgüp’te bulunan pansiyonda uygun fiyatta konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 20-85 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kapadokya Taş Otel: Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Sivritaş Mahallesinde bulunur. Otelin harika bir bahçesi bulunur. Burada gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 55-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Alexander Cave: Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Dutlu Cami Mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 85-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Uçhisar Cave Pansion: Nevşehir il merkezine bağlı Uçhisar Beldesinde bulunur. Bir aile tarafında işletilen pansiyon, harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Kapadokya Balayı Otelleri ve Kapadokya Balayı Otel fiyatları
 2. Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları
 3. Kapadokya’da ki En Güzel 10 Mağara Oteli
 4. Nevşehir Gezi Rehberi
 5. Nevşehir Gece Hayatı
 6. Nevşehir’de Gezilecek 10 Yer
 7. Uçhisar Gezi Rehberi
 8. Uçhisar Otelleri ve Uçhisar Otel Fiyatları
 9. Göreme Otelleri ve Göreme Otel Fiyatları
 10. Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları
 11. Avanos Otelleri ve Avonos Otel Fiyatları
 12. Kapadokya Peri Bacaları
 13. Nevşehir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz