Ortaköy Otelleri ve Ortaköy Otel Fiyatları
Ortaköy Otelleri ve Ortaköy Otel Fiyatları

Ortaköy Otelleri ve Ortaköy Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yardımcı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Ortaköy, Boğaziçi’nin Avrupa yakasında bulunan Medeniyet şehri İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Kuruçeşme, Ulus, Levazım, Balmumcu ve Yıldız mahalleriyle çevrili olan bu semt yerli ve yabancıların uğrak yeridir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü semtin birçok noktasında her bütçeye uygun bir konaklama yeri bulmak mümkündür. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırmanız gerekir. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

 Ortaköy Otelleri ve Ortaköy Otel Fiyatları

1-Lale Inn Ortaköy: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Sahile oldukça yakın bir konumda yer alır. Yıllın dört mevsimi boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Corner Hot Hotel: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. 100 yıllık tarihi bir binada konuklarını ağırlamaktadır. Bu otel, sahile yaklaşık 150 metre uzaklıkta bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 620-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Ortaköy Hot Budget: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Bu otel, restoranlara, eğlence mekanlarına, mağazalara ve tarihi yerlere oldukça yakın bir yerde bulunur. Yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamıştır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Symbola Bosphorus: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Boğaziçi Köprüsü’ne oldukça yakın bir konumda bulunup yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 530-880 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Deep Hotel: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

 Ortaköy Ucuz Otel Tavsiyeleri

1-Ortaköy Aparts: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Boğaz kıyılarına oldukça yakın bir konumda yer alır. Ev konforunda bulunan bu dairelerde konaklamak için gecelik 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Loren Hotel & Suites: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Konuklarına ev rahatlığını aratmayacak bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İxir Hotel: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Belle Vues Hotel: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Otel bünyesinde Türk hamamı, masaj olanakları ve buna benzer hizmetler sunmaktadır. Ayrıca burada bebek bakıcısı ve evcil hayvan kabulü de bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-260 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-The Bridge Hotel: İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Ortaköy semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Ortaköy Gezi Rehberi Hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Ortaköy Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here