PrimeMall Sivas Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
PrimeMall Sivas Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

PrimeMall Sivas Avm Nerede, Nasıl Gidilir?– Sivas il sınırları içerisinde yer alan PrimeMall Sivas Avm,  36.000 metrekare kiralanabilir alanı ile hizmet veren bir alışveriş ve yaşama merkezidir.

PrimeMall Sivas Avm bünyesinde ulusal ve uluslararası 120 marka bulunur. Bunun dışında birçok oyun ve eğlence alanları bulunur. Burası Sivas’ın ilk ve tek alışveriş merkezidir. Sivas’da alışveriş denilince akla ilk olarak burası gelmektedir. Sivas’ın nabzı burada atmaktadır. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir alışveriş yapabilirsiniz. Bu alışverişiniz oldukça renkli ve eğlenceli olacaktır.

PrimeMall Sivas Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

PrimeMall Sivas Avm, Sivas kent merkezine bağlı Gültepe Mh. Okullar Bölgesi, Farabi Cd. No:22’de bulunur. Diğer bir deyişle  Ankara-Erzincan Çevreyolu ile Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı’nın arasında bulunur.

Buraya Buraya şahsi aracınızla Adliye Sarayını geçtikten sonra Trafik lambalarından sağa dönün, Burada yolu düz takip ettiğinizde sol tarafta karşınıza çıkacaktır. Aynı zamanda İstasyon caddesi üzerinden hareket edip Hilton Oteli kavşağından sola dönerek köprüyü geçin köprüden hemen sonra tekrar sağa dönün 200 metre devam ettikten sonra ulaşırsınız. Ayrıca Kent merkezden buraya gelen ücretsiz servisler bulunur. Bu servislerle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz