Sandıklı Otelleri ve Sandıklı Otel Fiyatları
Sandıklı Otelleri ve Sandıklı Otel Fiyatları

Sandıklı Otelleri ve Sandıklı Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı konaklamalarınız için size yol arkadaşı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Sandıklı; Afyonkarahisar’a bağlı bir ilçedir. Sandıklı ilçesi Afyonkarahisar il merkezine 61 km uzaklıkta yer almaktadır. Sandıklı tarihi yapıları ve termal turizmi ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda kişi tatil ve sağlık amaçlı burayı ziyaret etmektedir. Buraya gelen biri konaklama açısında pek sıkıntı yaşamaz. Çünkü burada çok sayıda termal otel, pansiyon ve apart daireler bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Sandıklı Otelleri ve Sandıklı Otel Fiyatları

1-Safran Thermal Resort: Afyon’un Sandıklı ilçesine bağlı Cakir Mahallesinde bulunur. Otelin bünyesinde SPA , açık-kapalı havuz, hamam vb birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için geceliği 380-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Sandıklı Termal Park Hotel: Afyon’un Sandıklı ilçesinde yer alan bu tesis, 40.000 m2 alan üzerinde, toplamda 261 odasıyla konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi olmak üzere birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-May Termal Resort & Spa:  Afyon’un Sandıklı ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi olmak üzere birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. 5 yıldızlı bu tesiste konaklamak için gecelik oda fiyatı 340-730 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Gürses Termal Otel: Afyon’un Sandıklı ilçesine bağlı  Hüdai Kaplıcaları Mevkisinde bulunur. Otel bünyesinde başta havuz ve hamam olmak üzere çok sayıda hizmet bulunur. Burada bulunan şifalı su sayesinde birçok derdine deva bulunmaktadır. Burada konaklamak için geceliği 180-390 TL arasında ücret ödemek gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here