Santorini Otelleri ve Santorini Otel Fiyatları
Santorini Otelleri ve Santorini Otel Fiyatları

Santorini Otelleri ve Santorini Otel Fiyatları ile ilgili uzun bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size rehber görevi yapar.

Santorini Adası Yunanistan’ın Santorini ilinde Ege Denizi üzerinde yer almaktadır. Yunan Adaları içinde en güzeli olan Santorini Adası tam bir görsel şölen harikasıdır. Yüksek bir bayır üzerinde yer alan Santorini Adası muhteşem bir manzaraya sahiptir. Özellikle yaz aylarında buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Deniz, kum ve güneş üçlüsünün doyasıya yaşayacağınız bu adaya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi garantiye alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi bu ada üzerinde bulunan bazı popüler konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki,

Santorini Otelleri ve Santorini Otel Fiyatları

1-Panorama : Santorini’nin Fira şehrinde Gold Street olarak bilenen caddesi üzerinde yer alan bu otel, cafe, restoran, bar ve alışveriş yerlerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya giden müşterilerin hepsi memnun bir şekilde ayrılmaktadır.

2-Pantheon Deluxe Villas: Santorini Havaalanı’na 20 dk uzaklıkta yer alan bu tesis bünyesinde  hamam, jakuzi, çocuk bakıcısı, spor salonu, açık havuzu, restoranı ve  bar bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

3-Alta Mare By Andronis: Santorini Havalimanı ve limana yaklaşık 18 km uzaklıkta yer alan bu tesis, 2015 yıllında hizmette açılmıştır. Volkanik dağ ve Ege Denizi manzaralı 10 suit ve 2 havuzlu villada konuklarına harika hizmetler sunmaktadır.

4-Aressana Spa Hotel & Suites: Santorini Havaalanı’na 10 km uzaklıkta yer alan bu tesis, zarif ve konforlu odalarında yıl boyunca konuklarını ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

5-Cavo Bianco: Santorini Havaalanı’na 6 km uzaklıkta yer alan bu tesis bünyesinde başta havuz ve spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz

6-Aegean Plaza: Santorini Havaalanı’na 5 km uzaklıkta yer alan bu tesis, sahile oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde çocuk havuzu, açık havuz, jakuzi, restoranı, bar, açık otoparkı, konferans odası bulunur. Burada sevdiklerinize doyasıya bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

7-Petit Palace: Bu tesis,  Santorini’nin Fira yerleşim yerinde, denizden 150 metre yükseklikte bulunur. Ege Denizi manzarası eşliğinde sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur.

8-Sunrocks: Bu tesis,  Santorini’nin Fira yerleşim yerinde, denizden 300 metre yükseklikte bulunur. Birbirinden harika 17 konaklama birimine sahiptir. Tesis bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada Yunan Lezzetlerini sunan harika bir restoran bulunur.

9-Kirini: Santorini Havaalanı’na 13 km uzaklıkta yer alan bu tesis, birbirinden güzel 21 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde spa merkezi, havuz ve dinlenme yerleri bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

10-Andronis Boutique Hotel: Santorini’nin yamaçlarına uzanmış bir konumda yer alan bu tesis, Ege Denizi’nin mükemmel manzarasına sahiptir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Odaların her biri deniz manzaralı olup zarif ve şık bir şekilde dizayn edilmiştir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here