Siirt Otelleri ve Siirt Otel Fiyatları
Siirt Otelleri ve Siirt Otel Fiyatları

Siirt Otelleri ve Siirt Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahatlerde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Siirt Otelleri

Siirt 324.394 toplam nüfusu ile ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunur. Siirt iline bağlı 7 ilçe bulunur. Burada gezilip görülecek birçok tarihi yapısı bulunur. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi iş ve turistik amaçlı seyahat yapmaktadır.

Göz at ;

 1. Siirt Gezilecek Yerler
 2. Siirt Gece Hayatı
 3. Siirt’de Gezilecek 10 Yer
 4. Siirt Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 5. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
 6. İbrahim Hakkı Hazretleri Türbesi
 7. Siirt Otelleri ve Siirt Otel Fiyatları
 8. Siirt Paintball Oyun Salonu Nerede, Nasıl Gidilir?

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından herhangi bir sıkıntı yaşamazlar Çünkü Siirt merkezde veya ilçelerinde birçok otel, pansiyon ve konukevi bulunur. Şimdi bu şehirde bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Siirt Otel Fiyatları

1-Barden Hotel: Siirt kent merkezinde yer alan bu otel, toplamda 142 şık ve konforlu odasıyla yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0484) 224 90 90 numaralı telefonla iletişime geçin.

2-Siirt Merkez Büyük Otel: Siirt merkezde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Yıl boyunca hizmette açık olan bu otel, konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0484) 223 50 58 numaralı telefonla iletişime geçin.

3-Evliyaoğlu Otel: Siirt’in Baykan ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika olanaklarla hizmet vermektedir. Oldukça şık ve konforlu odaları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0484) 565 21 01 numaralı telefonla iletişime geçin.

4-Otel Vatan: Siirt merkezde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Ev konforunda bir konaklama için bu otel tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0484) 223 25 38 numaralı telefonla iletişime geçin.

5-Erdef Otel: Siirt merkezde yer alan bu otel, yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Ev sıcaklığında bir konaklama için burası kesinlikle tercih edilmelidir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0484) 223 10 81 numaralı telefonla iletişime geçin.

Bunlar dışında Siirt ilimiz ve ilçelerinde bulunan konaklama yerleri şunlardır.

 • Siirt Eruh Öğretmenevi
 • Siirt Kurtalan Öğretmenevi
 • Siirt Şirvan Öğretmenevi
 • Siirt Özer Otel
 • Siirt Pervari Işık Otel
 • Pervari Öğretmenevi
 • Siirt Merkez Öğretmenevi

Siirt gezi rehberi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz.<< Siirt Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here