Siirt Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri

Siirt Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak daha çok sokak cafeleri ve çay bahçelerinde geçer. Çok az sayıda da bar bulunur. Burada sabaha kadar eğlence devam eder.

Siirt 322.664 toplam nüfusu ile ülkemizin Güneydoğu Anadolu bölgesinde bulunur. İlimizin nüfusu az olması ve gelişmemiş bir il olması maalesef gece hayatını olumsuz etkilemektedir. Siirt ilimizde bir elin parmağı geçmeyecek şekilde gece mekanları bulunur.

Bu mekanlara da daha çok üniversite öğrencileri ve şehirde çalışan memurlar takılmaktadır. Yine şehrin merkezinde birçok sokak kahvesi ve çay bahçeleri bulunur. Burada oturulup geç saatlere kadar sohbet yapılmaktadır. Siirt ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

SİİRT EĞLENCE HAYATI

Ehl-i Keyf Cafe Life: Siirt kent merkezinde bulunur. Burada harika bir ortam var. Buraya gelenler çoğu sohbet eder. Bazıları tavla atar. Bazıları nargile içip kendinden geçer. Mekanı neresinde tutarsanız tutun mekan harika.

Yudo: Siirt kent merkezinde bulunur. Burası daha çok dondurması ile tanınır. Yazın sıcak günlerinde burada oturup dondurma yeyip sohbet etmek herkese nasip olmaz. harika bir mekan.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here