Sinop Otelleri ve Sinop Otel Fiyatları

Sinop Otelleri ve Sinop Otel Fiyatları hakkında güzel bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sinop Otelleri

Sinop 205.478 toplam nüfusu ile Ülkemizin Karadeniz’in Bölgesinde bulunan Harika bir şehirdir. İlimize bağlı 8 ilçe bulunur. Sinop ili doğal güzellikleri ve tarihi yapısı ile yıl içerisinde birçok turist çekmeyi başarmaktadır.

Göz at ;

 1. Sinop Gezilecek Yerler
 2. Sinop’da Gezilecek 10 Yer
 3. Boyabat Gezilecek Yerler
 4. Sinop Gece Hayatı
 5. Sinop Hangi Bölgede,Nereye Bağlı ve Nüfusu
 6. Sinop Otelleri ve Sinop Otel Fiyatları
 7. Sinop Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 8. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 9. Sinop Kalesi
 10. Tarihi Sinop Cezaevi
 11. Sinop Nerede?

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada her bütçeye uygun çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Ama size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz.

Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Sinop ilimizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Sinop Otel Fiyatları

1-Kumsal Pansiyon & Cafe: Sinop kent merkezine bağlı Gelincik Mahallesi, Ordu Caddesi üzerinde bulunur. Bulunduğu konum itibariyle her yıl çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Buraya gelen müşteriler memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 500-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Otel 117: Sinop kent merkezine bağlı Tersane Mevkii, Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunur. Uzun yıllar farklı amaçlar için kullanılan bina, 2010 yıllında restore edilerek otel olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu tarihi binada konaklamak için gecelik 240-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Harbour Otel: Sinop kent merkezine bağlı Meydankapı Mahallesi, Tersane mevkiinde liman içinde bulunur. Otel, 6 odalı 12 yatak kapasitelidir. Burada ev sıcaklığında gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 230-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Reis Hotel: Sinop kent merkezine bağlı Camiikebir Mahallesi, Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunur. Harika bir manzara eşliğinde sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla burada kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 225-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Zinos Hotel: Sinop kent merkezine bağlı Ada Mahallesi, Enver Bahadır yolu Karakum Mevkiinde bulunur. Otel, panoramik Karadeniz manzarasına sahiptir. Burada huzur bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Burada konaklamak için gecelik 220-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Akliman Apart: Sinop’un Akliman Mevkiinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Burada ev sıcaklığında gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Demirkollar Aile Kampı: Sinop kent merkezine bağlı Abalı Köyü Akliman Mahallesinde bulunur. Eşsiz bir manzara eşliğinde ev sıcaklığında gönül rahatlığıyla burada konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Aydın Apart Pansiyon: Sinop kent merkezine bağlı Ordu Köyü, Topçular Mahallesi, Denizler Mevkii, Babacan Yolu üzerinde bulunur. Sahile oldukça yakın bulunan otelde huzurlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Evim Pansiyon: Sinop kent merkezine bağlı Gelincik Mahallesi, Fatih Caddesi üzerinde bulunur. Modern bir binada hizmet veren pansiyon harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 120-270 TL arasında konaklayabilirsiniz.

5-Sinoppark Otel: Sinop kent merkezine bağlı Meydankapı Mahallesi Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunur. Sakin, huzurlu ve şık bir yer arıyorsanız burası tam size göre. Burada konaklamak için gecelik 190-300 TL arasında konaklayabilirsiniz.

Sinop Gezi Rehberi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Sinop Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here