Sivas Otelleri ve Sivas Otel Fiyatları

Sivas Otelleri ve Sivas Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Sivas Otelleri

Sivas 621.224 toplam nüfusu ile Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde bulunan bir şehirdir. Sivas ilimize bağlı 17 ilçe bulunur. Buraya iş ve tatil seyahati için yıl içerisinde çok sayıda ziyaretçi akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden pek sıkıntı çekmezler.

Göz at ;

  1. Sivas Gezilecek Yerler
  2. Sivas Gece Hayatı
  3. Sivas’da Gezilecek 10 Yer
  4. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Sivas Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Sivas Ulu Camii
  7. Sivas Otelleri ve Sivas Otel Fiyatları
  8. Sivasın Hobbit Evleri
  9. Sivas Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Çünkü Sivas merkezde ve ilçelerinde birçok konaklama alternatifi bulunur. Siz yeter ki buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz.

Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size öneerceğiz. Memnun kalacağınız umuyoruz. İşte o yerler…

Sivas Otel Fiyatları

1-Sivas Termal Hotel & Spa: Sivas kent merkezine bağlı Kalın Koyu Termal Mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunmaktadır. Buraya gelip sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca şifalı sularından yararlanıp dertlerine deva bulabilirsiniz. Bu şık ve konforlu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2- Sivas Büyük Hotel: Sivas kent merkezine bağlı Örtülüpınar Mahallesi, İstasyon Caddesi üzerinde bulunur. Otel bünyesinde spa merkezinde bir hamam ve fitness salonu bulunur. Ayrıca bir restorana sahiptir. Burada Sivas yöresine özgü yemekler yiyebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3- Eretna Hotel: Sivas merkeze bağlı Paşabey Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Otel duvarlarında ve içinde 18-19’uncu yüzyıllına ait antikalar bulunur. Bu tarihi otantik otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4- Revag Palace: Sivas kent merkezine bağlı Pulur Mahallesi, Atatürk Caddesi Kepçeli Mevkiide bulunur. Modern çağa uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. En iyi hizmetlerle konuklarını ağırlamaktadır. Bu şık ve konforlu otelde kalmak için gecelik oda fiyatı 210-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5- Divriği Otel: Sivas’ın Divriği ilçe merkezinde bulunur. 2012 yıllında hizmete açılan otel yıl boyunca birçok misafir ağırlamaktadır. Odalar oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Önem Otel Pansiyon: Sivas kent merkezinde bulunan Celal Bayar Caddesi üzerinde yer alır. 2017 yıllında kendini yenileyip konuklarına harika hizmetler sunmaya devam etmektedir. Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 100-180 TL arasında değişmektedir.

2- Güllüoğlu Otel: Sivas’ın Divriği ilçesine bağlı Selevat Tepe Mevkiinde bulunur. Harika hizmetler sunan bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-190 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3- Ayyıldız Apart Sivas: Sivas’ın merkezinde Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Apartın 1 – 2 – 3 – 4 kişilik odaları bulunur. Burada konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada kalmak için gecelik daire fiyatı 120-200 TL arasında değişmektedir.

4- İstasyon Loft Hotel: Sivas kent merkezine bağlı Örtülüpınar Mahallesinde bulunur. Burada  modern bir binada misafirlerini ağırlamaktadır. Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5- Sivas Sultan Otel: Sivas Merkez’de modern bir binada konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Bulunduğu konum nedeniyle her yıl çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. 3 yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz