Sofular Plajı Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul’un Şile ilçesinde yer alan Sofular Plajı iki kısımdan oluşmaktadır. Plajın bir kısmı halk plajı diğer kısmı ise ücretli olarak kullanılmaktadır.

Sofular Plajı

Sofular Plajının ücretli bölümünde 3 adet sahil büfe, 15 adet duş kabini, 15 adet soyunma kabini ve 15 adet tuvalet bulunmaktadır. Ayrıca Sofular plajının genelinde gözetleme kulesi, otopark, masa sandalye, duş alanları, şemsiye ve şezlong bulunmaktadır.

Sofular Plajı Nerede

Sofular Plajı İstanbul’un Şile ilçesine bağlı Sofular köyünde yer almaktadır.

Nasıl Gidilir

Sofular Plajına ulaşmak için Şile ilçesine giriş yaptıktan sonra ilk sokaktan sola dönerek 1 kilometre daha gittikten sonra plaja ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. merhaba sofular köyüne şile tarafından girişte sağda kumsala giden bir yol var elektirik direkleri falan var biraz gittikten sonra yol toprak kum arası bir yola dönüsüyor bu sırada sağ tarafta otopark desen değil diyeceğiniz dere kenarında derme çatma kulübeler olan yer var can simidi kolluk vesaire birşeylerde satıyor . siz normal belediye yolundan aracınızla kumsala kadar yaklaşıp denize girmek istiyorsunuz . ama toprak yolun başına vatandaş üçret kulübesi koymuş onun otoparkına girmeseniz bile hiçbir yatırım yapmadığı yere sizden otopark ücreti adına 25 tl alıyor makbuzda yeşil vadi ercan inalçuk yazıyor vergi nosu falan var bunlar normalmi aklım almıyor

  2. Sakın ha sakın sofular ve ilerisindeki plajlara gitmeyin. Lagamın içinde yüzersiniz. Hizmet yıldızlı sıfır. İğrenç bir yerdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here