Soma Otelleri ve Soma Otel Fiyatları
Soma Otelleri ve Soma Otel Fiyatları

Manisa’nın Soma ilçesinde bulunan otelleri ve otel fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulacağınızı umuyorum.

Soma Manisa iline bağlı bir ilçedir. Soma ilçesi Manisa il merkezine 87 km uzaklıkta yer almaktadır. Soma ilçesinde tarihi öneme sahip çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin her noktasında bir konaklama yeri bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğim. Şöyle ki;

Soma Otelleri ve Soma Otel Fiyatları

1-Ramada Soma: Manisa’nın Soma ilçesinde yer alan Ramada Soma, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otelin bünyesinde muazzam bir bahçe ve yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-La Bella Soma: Manisa’nın Soma ilçesinde yer alan La Bella Soma, 2010 yıllında hizmette açılan 3 yıldızlı harika bir oteldir. Otel bünyesinde toplam 42 oda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Mersa Otel: Soma ilçe merkezine 3 km uzaklıkta yer alan Mersa Otel, toplam 56 odası bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde hamam, sauna, buhar odası ve fitness salonu gibi olanaklar bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Özgür Otel: Soma ilçe merkezinde yer alan Özgür otel, yıl boyunca hizmette açıktır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için (0236) 613 23 17 numaralı telefonla iletişime geçiniz.

5-Arslanlar Otel: Manisa’nın Soma ilçe merkezinde yer alan Arslanlar Otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli bir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir.

Soma Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz