Sümer Park AVM Nerede, Nasıl Gidilir?
Sümer Park AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Sümer Park AVM Nerede, Nasıl Gidilir?Denizli Kent merkezinde yer alan Sümerpark Avm, 47 bin 709 metrekare arazi üzerinde kurulu harika bir alışveriş merkezidir.

Sümerpark Avm bünyesinde giyim, ayakkabı, kozmetik, çocuk giyim, oyuncak ve gıda alanlarında toplam 80 farklı mağaza bulunur. Ayrıca bölgenin en büyük Sümer Joypark bulunur. Bu eğlence merkezin bünyesinde 14 hatlı bowling, lazer paintball oyunu, karaoke, bilardo, top havuzu, atlı karınca, çocuk lunaparkı, video oyunları, çarpışan otolar, simulasyon oyun konsolları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip hem doyasıya eğlenip hem de gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.

Sümer Park AVM Nerede, Nasıl Gidilir?

Sümer Park AVM, Denizli’nin Sümer ilçesine bağlı Sümer mah. Çal caddesi üzerinde bulunur. Diğer bir deyişle  İzmir- Antalya karayolu üzerinde bulunur. Buraya otogardan yaya olarak 10 dakikada ulaşabilirsiniz. Ya da 12 – 28 numaralı özel halk otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bayramyeri’nden ve Çınar’dan 5 – 11 – 12 – 28 numaralı özel halk otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here