Tekira Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
Tekira Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Tekira Avm Nerede, Nasıl Gidilir ve Hangi şehirde bulunur? sorularına cevap bulmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. Umarım bu yazı ile birlikte merak ettiğiniz sorulara cevap bulursunuz.

Tekirdağ ili, Süleymanpaşa ilçe sınırında yer alan Tekira Avm, Nisan 2009 tarihinde hizmette açılan renkli ve popüler bir alışveriş merkezidir. Bu alışveriş merkezi, Tekirdağ’ın yanı sıra Trakya bölgesi ve Edirne için de oldukça rağbet gören bir yerdir.

Toplam 85 bin metrekare kapalı alana sahip 4 katlı bu alışveriş merkezi bünyesinde 72 mağazanın yanı sıra bir süpermarket, 17 restoran-cafe, 7 sinema salonu ve 1200 araç kapasiteli açık – kapalı otopark bulunur. Ayrıca 1.500 metrekareye ulaşan çocuk oyun alanı ile yıl boyunca çok sayıda kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip güzel vakit ayırabilirsiniz.

Tekira Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Tekira Avm, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesine bağlı Aydoğdu Mahallesi, Hükümet Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşım sağlamak için Tekirdağ merkezden kalkan servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here