Türkbükü Otelleri ve Türkbükü Otel Fiyatları
Türkbükü Otelleri ve Türkbükü Otel Fiyatları

Türkbükü Otelleri ve Türkbükü Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım gezi seyahatinizde size bir pusula olur. Sorularınız için yorum kısmında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkbükü, Ege Bölgesi’nde Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Torba ve Yalıkavak beldeleri arasında yer alıp günümüzde Gölköy ve Türkbükü’nün  birleştirilmesiyle belediye haline gelen Göltürkbükü’nde yer alıyor. Bu belde özellikle yaz sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği bir yer olmaktadır. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi daha sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine bir göz atalım. Şöyle ki;

Türkbükü Otelleri ve Türkbükü Otel Fiyatları

1-Hilton Bodrum Turkbuku Resort & Spa: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Göltürkbükü mevkiindeki tesis, Türkbükü merkeze 5 km, Bodrum şehir merkezine ise 22 km uzaklıkta bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu otel, toplam 486 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde başta havuz ve spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Divan Bodrum Palmira: Bu otel, Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Göltürkbükü beldesinde bulunur. Otel bünyesinde başta yüzme havuzları olmak üzere çok sayıda farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Birbirinden güzel manzaralı 60 odasıyla konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Delita Suite Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Göltürkbükü mevkiinde yer alan bu tesis, toplam 17 odasıyla konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip sakin, keyifli ve huzurlu bir tatil yaşayın. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Onikon Hotel: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Türkbükü Koyu’nun kıyısında yer alan bu otel, bahçe veya deniz manzaralı ve klimalı odalarda harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde harika bir plaj alanı ve yüzme havuzları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Voyage Türkbükü: Muğla’nın Bodrum ilçesine bağlı Göltürkbükü mevkiinde bulunur. Denize sıfır konumdaki bu tesis, 75 metre uzunluğunda harika bir sahili bulunur. Toplam 200 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde huzur ve tatil adına her şey bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-660 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here