Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları

Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları hakkında uzun ve ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Ürgüp Otelleri

Ürgüp Nevşehir iline bağlı bir ilçedir. Ürgüp ilçesi Nevşehir il merkezine 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Kapadokya Bölgesinin en önemli merkezi olan Ürgüp adını duyurmayı başarmıştır. Turizm açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Göz at ;

 1. Nevşehir Gezilecek Yerler
 2. Nevşehir Gece Hayatı
 3. Nevşehir’de Gezilecek 10 Yer
 4. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Nevşehir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları
 7. Kapadokya’da ki En Güzel 10 Mağara Oteli
 8. Kapadokya Peri Bacaları
 9. Kapadokya Otelleri ve Kapadokya Otel Fiyatları
 10. Kapadokya Balayı Otelleri ve Kapadokya Balayı Otel fiyatları
 11. Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları
 12. Ürgüp Gezilecek Yerler
 13. Pamukkale’den Ürgüp’e Nasıl Gidilir, Ulaşım
 14. Uçhisar Kalesi
 15. Sevgililer Günü’nün en romantik 5 Adresi

Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda farklı alternatif konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Ürgüp ilçemizde bulunan bazı otelleri listeleyeceğiz. Bu otellerin bir kısmı lüks kategorinde yer alırken son liste ise daha çok uygun fiyatta bulunan otellerdir. İşte o liste…

Ürgüp Otel Fiyatları

1-Kapadokya Öykü Evi Cave Hotel: Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı Köyünde bulunur. Peribacaları ile şekillenmiş 5 suit, 1 deluxe ve 2 standart olmak üzere toplam harika 8 odası bulunur. Burada harika manzara eşliğinde keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Bu harika otelde konaklamak için gecelik 1120-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Best Western Premier Cappadocia: Nevşehir’in Ürgüp ilçe merkezinde bulunur. Otel 5 katlı birbirinden güzel 76 odaya sahiptir. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Harika bir manzarası var. Burada konaklamak için gecelik 990-1300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Gamirasu Cave Hotel: Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Ayvalı Köyünde bulunur. 35 tane mağara odadan oluşmaktadır. Tarihi bir yer olan bu otel 1999 yıllında otel olarak hizmet vermektedir. Otelin harika bir mistik havası bulunur.   Burada konaklamak için gecelik 930-1200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4Sacred House: Kapadokya Ürgüp’te bulunan bu otelin yaklaşık 250 yıllık bir tarihi bulunur. Dağ manzarasına sahip otelde birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 800-1000 TL arasında değişmektedir.

5-Elkep Evi Hotel: Nevşehir – Ürgüp’te bulunan otelin harika bir manzarası bulunur. Burada evcil hayvanlarınızla birlikte konaklayabilirsiniz. Harika bir mimaride yapılan otelde kalmak için gecelik 600-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Crazy Horse Pension: Nevşehir – Ürgüp’te bulunan pansiyonda keyifli bir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 20-80 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2Ayhan Pansiyon: Nevşehir – Ürgüp’te bulunan pansiyonda uygun fiyatta konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 20-85 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kapadokya Taş Otel: Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Sivritaş Mahallesinde bulunur. Otelin harika bir bahçesi bulunur. Burada gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 55-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Alexander Cave: Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Dutlu Cami Mahallesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 85-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Amor Cave House: Nevşehir’in Ürgüp ilçesine bağlı Süphanverdi Mahallesinde bulunur. Harika bir manzara eşliğinde sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz. Eski bir bina restore edilerek hizmete açılmıştır. Burada konaklamak için gecelik 95-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Kapadokya Balayı Otelleri ve Kapadokya Balayı Otel fiyatları
 2. Nevşehir Otelleri ve Nevşehir Otel Fiyatları
 3. Kapadokya’da ki En Güzel 10 Mağara Oteli
 4. Nevşehir Gezi Rehberi
 5. Nevşehir Gece Hayatı
 6. Nevşehir’de Gezilecek 10 Yer
 7. Uçhisar Gezi Rehberi
 8. Uçhisar Otelleri ve Uçhisar Otel Fiyatları
 9. Göreme Otelleri ve Göreme Otel Fiyatları
 10. Ürgüp Otelleri ve Ürgüp Otel Fiyatları
 11. Avanos Otelleri ve Avonos Otel Fiyatları
 12. Kapadokya Peri Bacaları
 13. Nevşehir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here