Van Otogarı Nerede, Nasıl Gidilir
Van Otogarı Nerede, Nasıl Gidilir

Van merkezden otogara nasıl gidilir? sorusu çokça sorulmaktadır. Bizde bu soruya cevap bulmak amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. Umarım işinize yarar.

1 milyondan fazla nüfusuyla Doğu’nun incisi Van şehrimize yıl boyunca çok sayıda kişi gidip geliyor. Bu kişiler karayolu veya hava yolu kullanarak ulaşım sağlıyorlar. Van şehrimizde birçok otobüs firması bulunmaktadır. Van şehir merkezine yaklaşık 3-4 km uzaklıkta bulunan Van otogarından kalkmaktadır.

Van Otogarı Nerede, Nasıl Gidilir?

Van Otogarı, Van’ın Tuşba ilçesine bağlı Akköprü Mahallesinde bulunur. Şehir merkezine yaklaşık 3-4 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak oldukça kolaydır. Van merkez Beşyol’da kalkan Kömürcüler, Düzyol ve Şahbağı minibüsleriyle çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu servisler tam otogarın önünde geçiyorlar. Bunun yanında Kampüs, Sanayi ve İstasyon arabaları da otogara yakın bir yerde geçmekteler. Bu servislere binip ulaşım sağlayabilirsiniz. Bütün bu servisler Beşyol’da bulunan Zırhlıoğlu marketin arka tarafında bulunan durakta kalkmaktalar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz