Yedigöller Otelleri ve Yedigöller Otel Fiyatları
Yedigöller Otelleri ve Yedigöller Otel Fiyatları

Yedigöller Otelleri ve Yedigöller Otel Fiyatları ile ilgili merak edilenlere cevap bulmaya çalıştık. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa yorum kısmında bize ulaştırabilirsiniz.

Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’den oluşan Yedigöller Bolu ilinde yer almaktadır. 1965’ten berri koruma altına alınıp milli park ilan edilmiştir. Çevresi yeşillikler ile kaplı Yedigöller tabii güzelliği ile ön plana çıkmaktadır. Muhteşem bir güzelliğe sahip Yedigöller çevresinde trekking, piknik, gezi ve doğa fotoğrafçılığı yapmak mümkün. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü göl kenarında birçok farklı konaklama yeri bulunur. Fakat burada lüks ve konforlu oteller bulamazsınız. Daha çok bungalow tarzı ahşap evler ve küçük pansiyonlar yer almaktadır. Yine kamp kurmak için oldukça uygun bir yerdir. Şimdi göl çevresinde yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Yedigöller Otelleri ve Yedigöller Otel Fiyatları

1-Habitat Mesire Evleri: Bolu’nun Yedigöller Milli Parkı içerisinde yer alan bu tesis, 2015 yıllında hizmette açılmıştır. 18 bungalov eviyle bugüne kadar çok sayıda kişiye konaklama hizmet sunmuştur. Milli park alanında tek tesis olma özelliğiyle büyük hizmet sunmaktadır. Doğa ile iç içe bir konumda yer alan bu evler, sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Bu evler hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için 0533 146 31 21 / 0534 770 29 53 / 0374 229 4010 numaralı telefonlarla iletişime geçin.

2-Hindiba Pansiyon: Bolu’nun Mengen Kıyaslar Köyü Kaynarca Mevkii Yedigöller yolu 3. kilometresinde yer alan bu pansiyon, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Yedigöller Milli Parkına biraz uzak olsa da harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Doğa ile iç içe bir konumda yer alıp şehrin stresinden uzak harika bir konaklama keyfi sunmaktadır. Bu pansiyon hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için +90 374 356 3138 numaralı telefonla iletişime geçin.

3-Yedigöller Aile Pansiyonu: Yedigöller Milli Parkına yaklaşık 26 km uzaklıkta yer alan bu pansiyon, 2008 yıllında hizmette açılmıştır. Milli parka en yakın pansiyon diyebiliriz. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Doğa ile iç içe bir konumda yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Pansiyon bünyesinde birçok farklı etkinlik yapılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Daha fazla bilgi ve ayrıntı için 0507 884 8200 – 0538 682 8304 – 0372 587 4015 numaralı telefonlarla iletişime geçin.

4-Kamp: Bilindiği üzere Milli Parkın bulunduğu alan harika bir doğal güzelliği bulunur. Böyle bir yerde içeride yatmak pek olacak birşey değil. Havası, suyu ve harika manzarasıyla göz kamaştıran bu milli park alanında çok güzel kamp alanları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte çadırınızı getirip burada kamp kurabilirsiniz. Ölmeden önce burada kamp yapmayı mutlaka düşünmelisiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here