Yeşilçam Kahve Evi Sultangazi
Yeşilçam Kahve Evi Sultangazi

İstanbul ili, Sultangazi ilçe merkezinde yer alan Yeşilçam Kahve Evi, mutlaka herkesin gidip görmesi gereken bir mekandır.

Hayatımızın en unutulmaz ve güzel yılları hiç şüphesiz Yeşilçam filmleri ile geçmiştir. O filmlerde oynayan her biri bir daha dünya gelmeyecek kadar başarılı ve harika insanlardı. Zaten bir kısmı bu dünyadan göçüp gitti. Biz bu filmler ve yıldızlarla büyüdük. Onlarla ağladık onlarla güldük. Bu vesile ile ölenlere rahmet kalanlara sağlıklı ömürler diliyoruz.

İşte bu yıldızları hatırlayıp onlarla oturup bir şeyler içmek veya sohbet etmek için harika bir mekan kurulmuş. Bu mekana sevdiklerinizle birlikte gidip güzel bir gün geçirebilirsiniz. Duvarlarında yeşilçam yıldızların fotoğrafları bulunmaktadır. Bu mekanı kesinlikle tavsiye ediyorum. Muazzam bir havası var. Bu mekan başta İstanbul’da olmak üzere ülkemizin birçok yerinde şubeleri bulunmaktadır.

Yeşilçam Kahve Evi Nerede, Nasıl Gidilir?

Yeşilçam Kahve Evi, İstanbul’un Sultangazi ilçesine bağlı Cebeci Mahallesi, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için İstanbul’un her noktasında ulaşım mümkündür. Sultangazi ilçesine giden toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here