Akademiz Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Aydın ili, Didim ilçe sınırında bulunan Akademi Koyu ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında Akademi Koyu Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Aydın’ın Didim ilçesinde bulunan Akademi Koyu, Polis Moral Eğitim Merkezi’nin en güzel koylarından biridir. Bu koy tüm halka açıktır. 5 TL karşılığında buraya gidip tüm imkanlarından yararlanabiliyorsunuz. Oldukça bakımlı ve temiz bir koy olup bünyesinde duş, tuvalet, market, kafeler ve restoran bulunur.

Deniz suyu oldukça berrak olup Koyun dibindeki balıkları çok rahat bir şekilde görebiliyorsunuz. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Didim’de denize girebilecek en güzel noktalarından biridir. Oldukça muazzam bir manzarası bulunur.

Akademi Koyu Nerede, Nasıl Gidilir?

Akademi Koyu, Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Yenimahallede bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Didim ilçesine ulaşmak gerekir. Didim ilçesine ulaştıktan sonra servislerle buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da şahsi aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here