gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Aydın Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, pub, gece kulübü ve meyhanede geçer. Bu mekanlarda sabaha kadar dibine kadar eğlence devam etmektedir.

Aydın 1.068.260 nüfusu ile Ülkemizin Ege Bölgesinde bulunan harika bir şehrimizdir. İlimizin nüfusu fazla olması ve turistik bir kent olması gece hayatını canlandırmıştır.

İlimizin gece hayatı parlak olup buraya gelenlere harika gece eğlenceleri yaşatmaktadır. Özellikle ilimizin turistik beldelerinde gece başka bir boyut almaktadır. Kuşadası ve Didim ilçelerinde birçok gece mekanı bulunur.

Göz at ;

  1. Aydın Gezilecek Yerler
  2. Aydın’da Gezilecek 10 Yer
  3. Aydın Gece Hayatı
  4. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Aydın Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Aydın Otelleri ve Aydın Otel Fiyatları

Burada gece hayatı farklı bir boyuta taşınır. İlimiz hem yaz turizmine hemde tarihi dokusu ile buraya yıl içerisinde yerli ve yabancı birçok turist çekmektedir. Yine ilimizin merkezinde birçok gece mekanı bulunur. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları yazacağız. Buraya gittiğinizde bu mekanlara takılabilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.

Aydın Eğlence Hayatı

Grup Pub: Aydın merkeze bağlı Efeler mahallesinde bulunur. Kesinlikle harika bir mekan. Eğlence dorukta şiddetle tavsiye edilir.

Charlies Place Karaoke Bar: Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde bulunur. İlimizin en güzel barlarından biridir. Burada ortam harikadır. Kokteyller çok kalitelidir. Denemenizi tavsiye ederim.

Sean’s Karaoke Bar: Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde bulunur. Personeli çok cana yakın. yemekleri ve içkileri çok kaliteli buraya gelenler çok güzel eğlenebiliyor.

Lineker’s Bar: Aydın ilimizin Didim ilçesine bağlı Altınkum mahallesinde bulunur. Müzikler, ortam, fiyat, çalışanlar tek kelimeyle müthiş. Buraya gelirseniz emin olun pişman olmasanız. Eğlence isteyenlerin mekanıdır.

Liberte Bar: Aydın ilimizin Didim ilçesine bağlı Akbük mahallesinde bulunur. Sahil kenarında kurulmuş bu barın kendine has bir güzelliği var. Buraya sabah kahvaltı yapabilir. Akşam gün batımı izlenebilir. Ve gece eğlencesine katılabilirsiniz. Harika bir mekandır.

Swan Bar:  Aydın ilimizin Didim ilçesine bağlı Altınkum mahallesinde bulunur. Burada Harika müzik ve eğlence – muhteşem dans gösterileri ile gecenize renk katar. Güler yüzlü çalışanları, temiz ve güvenilir ortamı ile gece hayatınıza canlılık katar. 

Martins Bar: Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde bulunur. İlçede bulunan en güzel barlarından biridir. Çalışanları çok nazik ve güler yüzlü,  kokteyller muhteşem ve ortam gayet hoş tavsiye edilir.

Tranche Steak House:  Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde bulunur. Kuşadası Marinada bulunur. Burada manzara harikadır. Çalışanları gayet güler yüzlü hoş insanlar. Yemekler çok lezzetli ve eğlenceye zaten laf yok. Tavsiye edilir.

Kusadasi Club & Bar: Aydın ilimizin Kuşadası ilçesinde bulunur. Barlar sokağında eğlenmek isteyenlerin tek adresi sayılır. Güzel hoş bir ortamı vardır. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir eğlence mekandır.

Bunlar dışında eğer canınız efkarlanmak ve ışıklı bir ortam istiyorsa yine ilimizde bulunan Işıklı ya da Zeybek birahaneleri tercih edebilirsiniz. Bu mekanlarda yaşadığınız ilginç bir anınız varsa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

5 YORUMLAR

  1. aydınmı beş para etmez bir yer.. o attıgnız resımler eskı beledıye baskanının oğlunun açtuığı bir yerdi..ondan baskada bır yerı yok zaten..kesınlıkle aydına gıtmenızı tavsıye etmem…bu resımler ıle mılletı cekmeye calısıyorsunuz sadece

    • Hocam bence yanılıyorsunuz. Ben Aydın’ı gezdim gördüm harika bir şehirdir. Gece Hayatı diğer Ege şehirlerine göre biraz sönük kalabilir. Fakat bu Aydın’ın sönük bir şehir olduğu anlamına gelmiyor…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here