gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Ayvalık Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Cafe sayısı azda olsa disco ve diğer eğlence mekanlarında geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Balıkesir’in ilçesi olan Ayvalık turizmin en önemli yerlerindendir. İçerisinde birçok doğal ve tarihi güzelliği içerisinde barındıran Ayvalık tam bir turizm cennetidir. Buraya her yıl binerce yerli ve yabancı turist gelmektedir.

Göz at ;

 1. Ayvalık Gezilecek Yerler
 2. Ayvalık Gece Hayatı
 3. Ayvalık Otelleri ve Ayvalık Otel Fiyatları
 4. Ayvalık’tan Cunda’ya Nasıl Gidilir?
 5. Midilli Adası Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Ayvalık Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 7. Balıkesir Gezilecek Yerler
 8. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
 9. Balıkesir Gece Hayatı
 10. Balıkesir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 11. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları
 12. Balıkesir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Buraya gelen turistler gün içresinde turistik mekanları gezip daha sonra deniz suyu ile buluşup tatiline lezzet katarken geceleri ise Ayvalık gece mekanlarında gecelerine renk katmaktadır.

Ayvalık merkezde gece hayatı çok sakin geçer. Burada birkaç mekan bulunur. Fakat bu mekanlarda sohbet etmek ya da dinlenmek amaçlı mekanlardır. Gece hayatı yaşamak isteyenlerin adresi şüphesiz Cunda adası ve Sarımsaklı bölgesidir.

Burada gece hayatını çok parlak olup gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Özellikle Cunda Adasında bulunan ve buranın simgesi olan Rum taverna ve meyhanelerinde gece eğlencesi için gidilebilir.  Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısımında bizimle paylaşabilirsiniz.

Ayvalık Eğlence Hayatı

Moshos Taverna :  Bu mekan Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Namık Kemal Mahallesinde bulunur. Çok hoş bir mekan özellikle mezelerine bayıldım. Hizmet ve müzik gayet kaliteli öneririm.

Cielo Bistro&Bar: Bu mekan Balıkesir ilimizin Ayvalık ilçesine bağlı Cunda Adasında bulunur. Harika bir mekan ister grup şeklinde gel. ister arkadaşınla gel isterse yalnız gel. her ortama uygun bir mekandır. Şiddetle tavsiye edilir.

Bardak Bistro: Bu mekan Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Namık Kemal Mahallesinde bulunur. Burası eğlenmek isteyenlerin mekanıdır. Özellikle hafta sonları canlı müzik eşliğinde gönlünüzce eğlenebiliyorsunuz

Club Gossip: Balıkesir ili Ayvalık ilçesine bağlı Sarımsaklı mahallesinde bulunur. Ortam ve müziği hoş. fakat fiyatları çok yüksek.

Haydi Abbas Fasıl Evi: Bu mekan Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Namık Kemal Mahallesinde bulunur. Burası gayet nezih bir mekan olup eğlenmek isteyenlerin adresidir. Burada çalışan çok cana yakın olup özellikle müzik ve yemekler harikadır. 

İnci Cafe Bar: Bu mekan Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Namık Kemal Mahallesinde bulunur. Ailece gidip saatlerce eğlenecek bir mekandır. Ortam gayet hoş olup tavsiye edilir. 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here