gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bandırma Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe, bar, gece kulübü, çay bahçesi, türkü cafe ve rock barlarda geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar kesintisiz devam eder.

Balıkesir’in bir ilçesi olan Bandırma; deniz kıyısında bulunan bir liman ilçesidir. İlçe ekonomik yönde geliştiği ve turistik bir kent olduğu için buraya yerli yabancı birçok ziyaretçi gelmektedir. Bunun yanında dışarıda gelipte buraya yerleşen birçok insanda görebilirsiniz. Bu yüzden ilçemizin gece hayatı oldukça renkli geçmektedir. Gerek liman çevresinde gerek sahil kenarında gerekse merkezde gece hayatı için birçok cafe, bar, gece kulübü, çay bahçesi, türkü cafe ve rock barlar bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder. Şimdi ilçemizde bulunan bazı gece mekanlarını önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Burada ilginç bir anınız olursa bizimle paylaşmayı unutmayın.

BANDIRMA GECE HAYATI

Hayalperest Lounge: Bu mekan Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunur. İlçemizde eğlencenin tek adresi olarak bilinir. Yemekler ve ortam gayet hoş. Müzikler kaliteli size tavsiyem buraya gelirseniz Bandırma kokteylini denemeden çıkmayın.

Dalyan Club: Bu mekan Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunur. İlçemizin en eğlenceli mekanlarından biridir. Burada ortam gayet hoş. Çalışanlar gayet sıcak kanlı ve eğlence kalitelidir. Tavsiye edilir. 

Kapıdağ Bar: Bu mekan Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunur. Deniz manzaralı bu mekanda Keman müziği eşliğinde sabah saatlerine kadar doyasıya eğlenebilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here