gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Batman Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde birkaç cafe ve ve Otelin barlarında geçer. Çok az da olsa diğer gece mekanları da bulunur. Bunun dışında açık hava etkinlikleri de bulunur.

Batman Eğlence Hayatı

Batman 576.899 toplam nüfusu ile ülkemizin Güney Doğu Anadolu Bölgemizin bir ilidir. Nüfusun fazla olması birçok farklı kültüre ev sahipliği yapan bu güzide ilimiz gece hayatı bölgede bulunan diğer illere oranla biraz daha renkli geçmektedir. Fakat yine de yetersiz kalmaktadır.

Göz at ;

  1. Batman Gezilecek Yerler
  2. Batman’da Gezilecek 10 Yer
  3. Batman Gece Hayatı
  4. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
  5. Batman’ın İlçeleri
  6. Batman Otelleri ve Batman Otel Fiyatları
  7. Batman Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  8. Hasankeyf Gezilecek Yerler
  9. Malabadi Köprüsü

İl merkezinde bulunan birkaç cafe veya otellerde bulunan bar ve diğer gece mekanları dışında pek bir şey rastlanılamıyor. Fakat ilimize özgü gece kültürü bulunmaktadır. Daha çok eş dost ziyareti yapılır. Bunun yanında dost meclisleri olur. Buraya Dengbejler gelip yanık sesleri ile Kürtçe ve Türkçe türküler seslendirirler. Sohbet edip ikramda bulunurlar. Buraya gittiğinizde bu dost meclislerine mutlaka katılmalısınız. Şimdi ilimizde bulunan bazı gece mekanları mekanları yazacağız. Buraya yolunuz düşerse bu mekanlara gidebilirsiniz. Umarım memnun kalırsınız.

BATMAN EĞLENCE HAYATI

Life Point Cafe & Restaurant: Batman merkezde bulunan bu mekan bir harika olup gelenlerin sıkça uğradıkları bir yerdir. Burada çalınan müzik bölgede çok az yerde bulabilirsiniz. Yemekleri ortamı gayet hoş.

Bunun dışında ilimizin merkezinde ve bazı ilçelerinde gece mekanları bulunur. Özellikle biraz elit kesimde olan otellerde gece eğlenceleri mevcuttur.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here