PAYLAŞ
Dalaman

Dalaman; Muğla’ya bağlı bir ilçedir. Dalaman ilçesi Muğla il merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Dalaman içinde bulunan hava alanından dolayı gayet gelişmiş bir ilçedir. Dalaman ilçesinde gezilecek yerler şunlardır:

Dalaman Çayı: Dalaman ilçe sınırlarında yer alan Dalaman Çayı adrenalin arayanların gözde yerlerindendir. Rafting için en çok tercih edilen yer olan Dalaman Çayı çılgınca akan suları ile hem eğlence imkanı sunmakta hem de dinlenmek isteyenlerin tercih noktalarındandır. Dalaman Çayında zorluk seviyesine rafting yapılmaktadır. Yeni öğrenenler için rafting yapma imkanı da bulunmaktadır. Eğlenceli anlar geçireceğiniz Dalaman Çayına gitmenizi tavsiye ederim.

Dalaman Çayı

Sarsala koyu: Dalaman ilçe merkezine 12 km uzaklıkta yer almaktadır. Çam ağaçları ile çevrili olan Sarsıla Koyu doğal güzelliği ile dikkat çekmektedir. Tekne ve yatların uğrak yeri olan Sarsıla Koyuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Muhteşem bir kumsala ve masmavi denize sahip olan Sarsıla Koyu görülmesi gereken yerlerdendir.

Dalaman Sarsala koyu
Dalaman Hangi Şehirde
Dalaman Haritası
Dalaman Merkez
Dalaman Nasıl Gidilir
Dalaman Nerede
Dalaman Şehir Görüntüsü
Dalaman Şehir Merkezi
Dalaman

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz