PAYLAŞ
Didim Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi

Didim Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde  bar, disco, cafe, karaoke dans barları ve gece kulüplerinden geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam etmektedir.

Didim Gece Hayatı

Didim; Aydın iline bağlı bir ilçedir. Dünyaca ünlü antik kentleri ve muhteşem kumsalları ile Didim ilçesi önemli bir turizm merkezidir. Doğal güzelliği ile ön plana çıkan tatil cenneti Didim tatilcilerin gözde yerlerindendir.Uzun yıllar boyunca çeşitli hükümdarlıklar zamanında yerleşim yeri olarak kullanılan Didim’de çok sayıda antik kent ve önemli tarihi yapılar bulunmaktadır. Bu nedenle Didim’e yıl içerisinde binlerce turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler gün içerisinde tarihi ve doğal güzellikleri gezip ya da Deniz’in harika suyuna kendini teslim edebilirsiniz. Bunun dışında gece hayatı oldukça renkli geçmektedir. Burada gece hayatı için birçok mekan bulunur. Özellikle  Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum ve 72  tarafı denizle çevrili Akbük köyünde gece hayatı parlak geçmektedir. Burada bulunan mekanlarda sabaha kadar eğlence devam eder. Canlı müzik eşliğinde burada gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Burada ilginç bir anınız olursa bizimle paylaşmayı unutmayın.

Didim Altınkum Sahili Gece

DİDİM GECE HAYATI

Medusa Night Club: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum beldesinde bulunur. Didim ilçemizin en popüler gece kulübüdür. Buraya yolunuz düşerse kesinlikle tavsiye edilir.  

Sky Bar: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum beldesinde bulunur. Didim ilçemizin en popüler mekanlarından biridir. Bu bar genelde ingilizlerin mekanı olmuştur. Geceleri köpek buddy yi dinlemek için adeta sıraya girerler köpek buddy her gece yapılan shovları ile gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. 

Garden Bar: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum beldesinde bulunur.  Didimin en çok tercih edilen barlarından biridir. Özellikle son yıllarda yabancılar daha çok tercih etmişlerdir. Her gece tıklım tıklım dolmaktadır. 

Galaxy Bar: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum beldesinde bulunur. İlçemizin en eski barlarından biridir. Genelde yabancıların takıldığı bara son yıllarda yerli turistte buraya akın etmeye başladı. Ortam gayet hoş. Fiyatlar gayet makuldur. 

Rehab Bar: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum beldesinde bulunur.  İlçemizin en işlek caddesi üzerinde bulunur. Tatilcilerin en çok tercih edilen barlardan biridir. Canlı müzik eşliğinde burada sabaha kadar eğlenebilirsiniz. 

Taksim Cafe Bar: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum beldesinde bulunur. Bu mekan gün içerisinde gidip sohbet edilecek mekan iken geceleri eğlencenin merkezi olmaktadır. Özellikle kış mevsiminde gidilecek nadir mekanlarından biridir. 

Swan Bar: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum beldesinde bulunur. Beldemizin en güzel barlarından biridir. Özellikle Kokteyl çok iyi ve canlı müzik ve dansçılar bir harika eğlenmek isteyenlerin adresidir. 

Lineker’s Bar: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum beldesinde bulunur. 

Liberte Bar: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Akbük köyünde bulunur.  Deniz kenarında bulunan bu mekan bir harika. Özellikle yaz aylarında kalabalık olmadığı için kafa dinlemek için bulunmaz bir mekan. Gün içerisinde kahvaltı yapılabilir. Akşam üstü gün batımı için gelinebilir. Ve gece ise doyasıya eğlenmek için gelinebilir. 

Billy and Lee’s Happy Hour Bar: Didim ilçesine bağlı Performans dansçılarının harman olduğu yer Altınkum beldesinde bulunur.  Harika kokteyller ve samimi bir ortam ile gecenize lezzet katar. Buraya yolunuz düşerse tavsiye edilir. 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

Didim Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz