gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Foça Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde sahil ve sahile çıkan barlarda geçer. Bunun dışında cafe, pub ve diğer gece mekanlarında geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam etmektedir.

Foça; İzmir’in en güzel tatil beldelerindendir. Mavi bayraklı plajlara sahip Foça en gözde tatil merkezlerindendir. Foça’da tarihi ve turistlik çok sayıda yer bulunmaktadır.  Bu nedenle her yıl buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir. İlçemizin gece hayatına bakacak olursak;

Foça gece hayatı oldukça renkli ve hareketli geçmektedir. Burada gece hayatı için birçok mekan bulunur. Özellikle sahil kenarındaki barlarda sabaha kadar eğlence yaşamak isteyenlerin mekanıdır. Bunun dışında sakin ve güzel bir yer arıyorsanız yine merkezde birçok cafe bulunur. Burada oturup Dibek kahvesini içip gecenize devam edebilirsiniz. Veya Disco ve Kulüplerde ünlü DJ’lerin performansları ile gecenize renk katabilirsiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşabilirsiniz.

FOÇA GECE HAYATI

Miço Bar: İzmir’in Foça İlçesine bağlı  Fevzipaşa Mahallesi, Reha Midilli Caddesinde bulunur. Foça’nın harika manzarası eşliğinde güzel bir gece geçirebilirsiniz. Ortam gayet sami olup eğlenmek isteyenlerin mekanıdır. 

Mambo Beach Club: İzmir’in Foça İlçesine bağlı  Fatih Mahallesi Oruçreis  Caddesinde bulunur. Bu mekan harika bir işletme gündüz keyfinizce denize girip kum keyfi sürerken gecenin kararması ile canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz. 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here