gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Foça Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde sahil ve sahile çıkan barlarda geçer. Bunun dışında cafe, pub ve diğer gece mekanlarında geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam etmektedir

Foça; İzmir’in en güzel tatil beldelerindendir. Mavi bayraklı plajlara sahip Foça en gözde tatil merkezlerindendir. Foça’da tarihi ve turistlik çok sayıda yer bulunmaktadır.  Bu nedenle her yıl buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir. İlçemizin gece hayatına bakacak olursak;

Foça gece hayatı oldukça renkli ve hareketli geçmektedir. Burada gece hayatı için birçok mekan bulunur. Özellikle sahil kenarındaki barlarda sabaha kadar eğlence yaşamak isteyenlerin mekanıdır.

Bunun dışında sakin ve güzel bir yer arıyorsanız yine merkezde birçok cafe bulunur. Burada oturup Dibek kahvesini içip gecenize devam edebilirsiniz.

Veya Disco ve Kulüplerde ünlü DJ’lerin performansları ile gecenize renk katabilirsiniz. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşabilirsiniz.

Göz at ;

 1. Foça Gezilecek Yerler
 2. Foça Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Foça Gece Hayatı
 4. Foça Otelleri
 5. İzmir Gezilecek Yerler
 6. İzmir Gece Hayatı
 7. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
 8. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
 9. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 10. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 11. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

Foça Eğlence Hayatı

Miço Bar: İzmir’in Foça İlçesine bağlı  Fevzipaşa Mahallesi, Reha Midilli Caddesinde bulunur. Foça’nın harika manzarası eşliğinde güzel bir gece geçirebilirsiniz. Ortam gayet sami olup eğlenmek isteyenlerin mekanıdır. 

Mambo Beach Club: İzmir’in Foça İlçesine bağlı  Fatih Mahallesi Oruçreis  Caddesinde bulunur. Bu mekan harika bir işletme gündüz keyfinizce denize girip kum keyfi sürerken gecenin kararması ile canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz. 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here