Galata Otelleri ve Galata Otel Fiyatları
Galata Otelleri ve Galata Otel Fiyatları

İstanbul’un şirin semtlerinden biri olan Galata’da bulunan otelleri ve otel fiyatları hakkında edindiğimiz izlenimler ışığında sizi bilgilendireceğiz. Umarım bu yazı size pusula olur.

Galata, İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda kişi burayı ziyaret eder. Hatta İstanbul’a gelen biri bu semti ziyaret etmeden dönmez. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından hiçbir sıkıntı yaşamaz. Çünkü burada birçok konaklama yeri bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek isterim. Şöyle ki;

Galata Otelleri ve Galata Otel Fiyatları

1-Anemon Galata Hotel: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Galata semtinde yer alan Anemon Galata Hotel, Galata kulesine oldukça yakın bir konumda bulunur. 5 yıldızlı olan bu otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-The House Hotel Galatasaray: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Galata semtinde yer alan The House Hotel Galatasaray, birbirinden güzel 20 odası bulunur. Odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 370-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Bankerhan Hotel: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı Galata semtinde yer alan Bankerhan Otel, Tarihi bir binada konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin harika odaları bulunmaktadır. Bu odaların bir kısmı teraslı ve bahçe manzaralıdır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-By Murat Royal Hotels: Tarihi İstanbul şehrinin Beyoğlu ilçesine bağlı Galata semtinde yer alan By Murat Royal Hotels, tüm yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Allegra Suites Galata: Galata Kulesi’ne yaklaşık 100 metre uzaklıkta yer alan Allegra Suites Galata, konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Ünver Galata Apart: İstanbul’un Beyoğlu ilçesine bağlı tarihi ve turistik semtlerinden biri olan Galata’da yer alan Ünver Galata Apart, tüm yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte keyifli bir konaklama yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here