Gönen Otelleri ve Gönen Otel Fiyatları
Gönen Otelleri ve Gönen Otel Fiyatları

Gönen Otelleri ve Gönen Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı konaklamalarınızda size yardımcı olur.

Gönen Otelleri

Gönen Balıkesir’in bir ilçesidir. Balıkesir’e 104 km uzaklıktadır. Kaplıcaları ile ünlü Gören çok sayıda ziyaretçi almaktadır. İçerisinde barındırdığı şifalı kaplıca sularından dolayı şifa şehri olarak anılan Gönen ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir. Özellikle İstanbul’a yakın olduğundan dolayı buradan çok sayıda turist almaktadır.

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her noktasında bir konaklama yeri bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

  1. Gönen Gezilecek Yerler
  2. Gönen Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
  3. Gönen Otelleri
  4. Balıkesir Gezilecek Yerler
  5. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
  6. Balıkesir Gece Hayatı
  7. Balıkesir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  8. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları
  9. Balıkesir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Gönen Otel Fiyatları

1-Gönen Yıldız Otel: Balıkesir, Gönen’de yer alan bu otel, 3 katlı ve 156 odası bulunmaktadır. Otel bünyesinde başta spa merkezi ve yüzme havuzu olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Otelin odları harika bir manzara eşliğinde durmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Gönen Park Otel: Balıkesir, Gönen’de yer alan bu otel, 57 odalı ve 118 yatak kapasitelidir. 2 odası engeliler için ayrılmıştır. Buraya yaz turizmi ve sağlık turizmi için oldukça uygun bir konaklama yeridir. Buraya evcil hayvan kabul edilmemektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Gönen Güneş Hotel: Balıkesir Gönen’de yer alan bu otel, 57 oda ve 114 yatak kapasitesi ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel 3 katlı olup harika bir manzarası bulunur. Yarım pansiyon konseptinde hizmet veren bu tesiste konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Gönen Yeşil Hotel: Balıkesir Gönen’de yer alan bu otel, toplam 72 oda ve 156 yatak kapasitesi ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bir şifa oteli olup her yıl çok sayıda konuğu ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Kadıoğlu Hotel Gönen: Balıkesir Gönen’de yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarını ağırlamaktadır. Otelin üst katında harika bir teras bulunur. Burada sevdiklerinizle oturup saatlerce manzara izleyebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Palmiye Butik Pansiyon: Balıkesir’in Gönen ilçesine bağlı Kurtuluş Mahallesinde bulunur. Tüm yıl açık olup misafirlerine en iyi hizmetleri sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here