Karadeniz Balayı Otelleri ve Karadeniz Balayı Paketleri
Karadeniz Balayı Otelleri ve Karadeniz Balayı Paketleri

Karadeniz Balayı Otelleri ve Karadeniz Balayı Paketleri hakkında edindiğimiz izlenimler ışığında sizi bilgilendirmeye çalışacağız. Kafanızda oluşan soruları sayfanın altında yer alan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Balayı tatili, oldukça önemli ve özel bir gündür. Bu nedenle iyi bir şekilde ayarlanıp ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir iz bırakılması gerekir. Bu nedenle iyi bir şehir ve huzurlu bir otel seçmelisiniz. Balayı tatili genelde Akdeniz şehirlerinde seçilir. Deniz, kum ve güneş üçlüsünü yaşamak isterler. Fakat bazı insanlar da doğa eşliğinde daha çok huzur buluyor. İşte doğa, deniz ve huzur ile iç içe 10 tane balayı tatil oteli seçtik umarım beğenirsiniz. İşte o yerler…

Karadeniz Balayı Otelleri ve Karadeniz Balayı Otel Fiyatları

1-Ada Bungalov: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Şenyuva Köyü Dere Mahallesinde bulunur. Bu otel odaları tamamen ahşaptan yapılmış bungalovlardan oluşmaktadır. Harika bir manzarası bulunur. Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında huzur arayanların uğradığı bir yerdir. Buraya sevdiklerinizle gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 2000-2500 TL arasında değişmektedir.

2-Ada Bungalow Uzungöl: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Bulunduğu doğa ile uyumlu ahşap bu evler kesinlikle içinde yaşamaya değerdir. Buraya gelip sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1800-2200 TL arasında değişmektedir.

3-Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort: Bolu-Kartalkaya Mevkiinde bulunur. Kartalkaya’da kayak pistlerinin hemen yanı başında bulunur. Buraya kışın gelip sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1500-2000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Çınar Villas Suites: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Doğanın birebir içinde sakinlikle ve huzurla konaklayabileceğiniz yerlerden biridir. Burada huzur adına istediğiniz her şey elinizin altında olmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 700-1200 TL arasında değişmektedir.

5-Kaçkar Resort: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur.Doğanın kalbinde bulunan bu otelin manzarası oldukça dikkat çekicidir. Etrafında hiçbir tesisin olmaması huzur vericidir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gidip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Otel Ayder Yaylasına giderken yol üzerinde bulunur. Kesinlikle standartların üstünde bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-1000 TL arasında değişmektedir.

6-Turkuaz Apart: Trabzon’un Çaykara ilçesine bağlı Uzungöl Mahallesinde bulunur. Huzurlu bir yerde sevdiklerinizle kafa dinlemek isterseniz burası tam size göre bir yerdir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-900 TL arasında değişmektedir.

7-Ayder Doğa Resort: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Doğanın kalbi, yeşilin her tonunu gözler önüne seren yaylada bulunur. Odaları harika manzaralı olup insanlara huzur vermektedir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-850 TL arasında değişmektedir.

8-Villa de Pelit: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Bu konaklama yeri iç ve dış dekorasyonu çok ince bir işçilikle inşa edilmiştir. Otantik taş ve ahşap dokusu ile görenleri baya şaşırtmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-800 TL arasında değişmektedir.

9-Serra Hotel: Samsun’un İlkadım ilçesine bağlı Liman Mahallesi Rıhtım Bulvarında bulunur. Odalar deniz ve dağ manzarasına sahiptir. Burada huzur içinde sevdiklerinizle birlikte tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 400-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Birun Kümbet Dağ Evi: Giresun’un Dereli ilçesine bağlı Kümbet Köyü Koçkayası Mesire Yerinde yer alır. Harika bir manzara eşliğinde kurulan dağ evine her yıl çok sayıda kişiyi konuk etmektedir. Özellikle yaz aylarında huzur isteyenlerin akın ettiği bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer

Karadeniz Otelleri ve Karadeniz Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here