Aliağa Otelleri ve Aliağa Otel Fiyatları
Aliağa Otelleri ve Aliağa Otel Fiyatları

İzmir’e 60 km uzaklıkta yer alan Aliağa ilçesinde yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Aliağa Otelleri

Aliağa; İzmir’e bağlı bir ilçedir. Burada gezilip görülecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğim. Şöyle ki;

Göz at ;

  1. Aliağa Gezilecek Yerler
  2. Aliağa Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
  3. Aliağa Otelleri
  4. İzmir Gezilecek Yerler
  5. İzmir Gece Hayatı
  6. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
  7. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
  8. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
  9. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  10. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

Aliağa Otel Fiyatları

1-Etap Altınel Hotel Aliağa: İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan Etap Altınel Hotel Aliağa, birçok hizmet olanağı ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde açık ve kapalı alanlara sahip bir teras restoranı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Şakran Otel: İzmir’in Aliağa ilçesinde yer alan Şakran Otel, tüm yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-340 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Prestige Hotel Dönmez: İzmir’in Aliağa ilçesinde yer alan Prestige Hotel Dönmez, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına muazzam hizmetler sunmaktadır. Otel odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Aliağa Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz