Kidzmondo Nerede, Nasıl gidilir ve Giriş Ücreti
Kidzmondo Nerede, Nasıl gidilir ve Giriş Ücreti

Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında KidzMondo Nerede, Nasıl Gidilir ve Giriş Ücreti Ne Kadar sorularına cevap bulacağız.

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan KidzMondo Trump, gezilip görülmesi gereken bir çocuk dünyasıdır. Buraya çocuklarınızla birlikte mutlaka gelmelisiniz. Özellikle karne hediyesi için bulunmaz bir hediyedir. Burada hep öğrenip hemde eğleniyorlar.

KidzMondo kısaca gerçek hayata nazaran ortalama %70 boyutlarda bir çocuk şehri diyebiliriz. Buraya gelen çocuklar istediği mesleği seçip bu mesleği kısa bir sürede öğrenip hemen uygulamaya geçebiliyor. Çocukların hayal kurduğu dünyayı yaşayıp hem de gerçek hayatı tanıyabiliyor. Bunu yaparken hem özgüven kazanıyor. Hem de oldukça eğlenebiliyor. Çocuklarla gelen ailelerde burada bulunan cafede soluklanıp sohbet edebiliyor. Buraya genelde 7 ve üzerindeki çocuklar için geçerlidir. Fakat daha küçük çocuklar içinde aileleriyle birlikte bu şehre giriş yapabiliyor.

Birçok eğitimci ile yaptığım görüşmeler sonucunda burası özellikle ilkokul çağındaki çocukların mutlaka gezilip görülmesi gereken bir yerdir. Buraya öğretmenler öğrencileri sınıfça getirip uygulamalı dersleri yaptırabiliyor. Belki sınıf içinde öğretemediği birçok şeyi burada yaşayarak öğretebiliyor. Ayrıca burada birçok uzman çocuklara eşlik edebiliyor. Bu nedenle ülkemizde bulunan bu harika şehri çocuklarla birlikte ziyaret etmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Çocuklarınızın hayalini köreltmeyin. Buraya götürüp ona bu güveni verin derim.

KidzMondo Nerede, Nasıl Gidilir?

KidzMondo, İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Mecidiyeköy semtinde bulunur. Buraya ulaşmak için birde fazla seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki metrodur. Mecidiyeköy Metro Durağında indikten sonra Trump Tüneli’nden ulaşabilirsiniz. Ya da Mecidiyeköy Metrobüs Durağında inip yine aynı şekilde  Trump Tüneli’nden ulaşabilirsiniz.

KidzMondo Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

Günler Açılış Kapanış
Salı – Çarşamba – Perşembe 10:00 16:00
Cuma – Cumartesi – Pazar 10:00 20:00
ONLINE BİLET FİYATLARI
0 – 2 yaş ÜCRETSİZ
3 yaş 50 TL
4 – 14 yaş 63 TL
15+ ve Yetişkinler 27 TL
GİŞE BİLET FİYATLARI
0 – 2 yaş ÜCRETSİZ
3 yaş 50 TL
4 – 14 yaş 70 TL
15+ ve Yetişkinler 30 TL

Daha fazla bilgi ve ayrıntı için Kidzmondo web sayfasını ziyaret edin. << Kidzmondo

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here