gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Kocaeli Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, gazino, gece kulübü ve disco bulunur. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam etmektedir.

Kocaeli 1.830.772 toplam nüfusu ile Marmara bölgemizin en kalabalık 3. büyük şehri, Ülkemizin ise en kalabalık 10. büyük şehridir. İlimizin kalabalık bir nüfusa sahip olması, turizm ve sanayi kenti olması ve aynı zamanda öğrenci şehri olması gibi etkenler gece hayatını olumlu yönde etkilenmiştir.

Göz at ;

 1. Kocaeli Gezilecek Yerler
 2. Kocaeli Gece Hayatı
 3. Kocaeli’de Gezilecek 10 Yer
 4. Maşukiye Gezilecek Yerler
 5. Gebze Gezilecek Yerler
 6. İzmit Gezilecek Yerler
 7. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 8. Darıca Hayvanat Bahçesi Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 9. Kocaeli Hangi Bölgede, Nüfusu ve Nereye Bağlı
 10. Kocaeli Nerede?
 11. Kocaeli Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 12. Maşukiye Nerede, Nasıl Gidilir
 13. Maşukiye Otelleri ve Maşukiye otel fiyatları

İlimizin sokakları geceleri çok hareketli olmaktadır. Özellikle ilimizin merkezinde bulunan Barlar sokağı bulunur. Bu sokakta birçok mekan bulabilirsiniz. Bu mekanlardan sabaha kadar canlı müzik eşliğinde keyfinizce eğlenebilirsiniz. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları yazacağız. Umarım memnun kalırsınız.

Kocaeli Eğlence Hayatı

Pıerre 45’lik Bar: Kocaeli ilimizin merkezinde bulunur. Gayet hoş bir ortamı var. Hizmet ve müziği de gayet memnun vericidir. Özellikle cuma akşamları yapılan çiğ köfteler muhteşemdir. Buraya yolunuz düşerse gelmenizi tavsiye ederim.

Clup Address: Kocaeli ilimizin merkezinde bulunur. Bu mekan canlı müziği ve ortamı gayet hoş. Hizmette gayet memnun vericidir. Tavsiye edilir.

Yüce Karaoke Bar: İzmit merkezinde bulunan bu mekan genellikle gençlerin çokça takıldığı bir yer. Özellikle içecekleri gayet hoş. Canlı müziği çok beğeneceksiniz. Tavsiye edilir.

Park Door Club: Kocaeli ilimizin merkezinde bulunur. İlimizin en nezih mekanlarından biridir. Buraya gelenler memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Ortamı gayet hoş olup kaliteli müzikler bulunur. Tavsiye edilir.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here