Konaklı Otelleri ve Konaklı Otel Fiyatları
Konaklı Otelleri ve Konaklı Otel Fiyatları

Konaklı Otelleri ve Konaklı Otel Fiyatları hakkında edindiğimiz izlenimler ışığında size bilgi vermeye çalışacağız. Umarım bu yazı sayesinde merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Konaklı, Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı bir mahalledir. Bu mahalle oldukça turistik bir yer olup yıl boyunca çok sayıda turist çekmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Konaklı Otelleri ve Konaklı Otel Fiyatları

1-Bera Alanya Otel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Konaklı semtinde bulunan bu otel, 1999 yıllında hizmette girmiştir. Otel bünyesinde açık/ kapalı yüzme havuzu ve SPA merkezi bulunmaktadır. Oldukça şık ve konforlu odaları bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 850-1050 TL arasında değişmektedir.

2-Saphir Hotel: Alanya – Konaklı’da denize sıfır konumda yer alan Saphir Hotel, konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde Özel plaj alanı, su kayağı, yüzme havuzları ve gece mekanları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 800-990 TL arasında değişmektedir.

3-Villa Augusto Boutique Hotel & Spa: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Konaklı semtinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 670-950 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir. Deniz kenarında yeşil bir alanda kurulan bu otel buraya gelenlere harika bir tatil keyfi sunuyor.

4-Club Konaklı Hotel: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Konaklı Mevkiinde yer alan Club Konaklı Otel, 2009 yıllında hizmette girmiştir. Otel bünyesinde 223 harika oda bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-450 TL arasında değişmektedir.

5-Eftalia Aqua: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Konaklı Mevkiinde bulunur. Masmavi denize bakan otel, konuklarını harika bir şekilde ağırlamaktadır.

6-Eftalia Resort: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Konaklı Mevkiinde bulunur.  İki blok halinde bulunan tesis, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here