gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Malta Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence hayatı denilince akla ilk olarak St. Julians’deki Paceville bölgesi gelmektedir. Burada adım başı bir gece mekanı bulunur. Bu mekanlara takılmak için ne yanınızda kız olması gerekir. Ne de girişi ücreti istiyorlar. Bu mekanlara gidip sabaha kadar durmadan eğlenebilirsiniz.

Göz at ;

 1. Valletta Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 2. Malta Gezilecek Yerler
 3. Malta’da Yapılacak 10 Aktivite
 4. Malta Gece Hayatı
 5. Malta Nerede?
 6. Malta’nın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 7. Malta Vizesi İçin Gerekli Evraklar ve Nasıl Alınır?
 8. Malta’nın Dünyaca Ünlü Azure Penceresi Doğaya Direnemedi

Bilindiği üzere Malta ya da resmi ismi ile Malta Cumhuriyeti Orta Avrupa’da bulunan bir ada ülkesidir. Ülke dediğime bakmayın bizim ülkede bir şehir kadar bile yok. Ama turistik olarak ülkemizi bilmem kaça katlar. Adalar ülkesi olduğu için buraya her yıl dünyanın birçok yerinde sayısız turist akın eder. Bu ülkeye dört mevsim boyunca ziyaret edebilirsiniz. Şehir her şekli ile sizi kendine çekmeyi başarmaktadır. Burası gündüzleri olduğu gibi geceleri de parlak ve hareketlidir. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına göz atalım. Bu mekanlara gittiğinizde ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşın.

Malta Eğlence Hayatı

Malta’ya geldiğiniz zaman takılabileceğiniz gece kulüpleri listesini aşağıda verelim. Kafanıza uyan varsa gidebilirsiniz. Bizim önerebileceklerimiz aşağıdaki mekanlardır.

Level 22

Malta’da bulunan bir iş kulesinin 22. katında bulunur. Harika bir manzara eşliğinde oturup hafta içi yemek yerken hafta sonu gece eğlencesi ile hayat bulabilirsiniz. Harika bir mekan olup şiddetle tavsiye edilir.

Adres: Portomaso Business Tower, Portomaso, San Ġiljan STJ 4011, Malta
Telefon: +356 2310 2222

Bar Celona Lounge

Paceville Bölgesinde bulunur. Şehrin popüler, modern ve lüks mekanıdır. Buraya gelenler harika bir gece yaşayabilir. Harika bir ortamı vardır. Fiyatlar biraz yüksek lüks eğlence hayatı isteyenlerin adresidir.

Adres: Saint Julian’s, Malta

Sky Club

Malta ülkesine 2007 yıllında hizmete girmiştir. muazzam bir büyüklükte olan mekan birçok konsere ev sahipliği yapmaktadır. Mekan yaklaşık 3500 kişiliktir. Buraya gelen bir daha gelmek istiyor. Yaz mevsiminde burası bir saniye boş kalmıyor.

Adres: Triq Dragunara, San Ġiljan, Malta
Telefon: +356 2738 4300

Cafe Del Mar Malta

Şehrin en lüks ve en popüler yerinde bulunur. Burada şehrin en gözde havuzu bulunur. Mekan havuzun kenarında kurulmuştur. Mekan ve havuz birleştirilmiş gibidir. Haftanın belirli günlerinde havuzlu partiler düzenlenmektedir. Buraya gelirseniz kesinlikle harika bir gece yaşarsınız.

Adres: Malta National Aquarium, Triq-it-Trunciera, Saint Paul’s Bay, Qawra

Plush

Paceville bölgesinde bulunur. Bu mekana girer girmez size bir ferahlık gelecektir. Bu mekanda eğlenmek isteyenler, Romantik bir ortam isteyenler ya da günün yorgunluğunu atmak isteyenler için ayrı ayrı bölümler bulunur. Gönlünüze göre kendinize yer seçebilirsiniz.

Adres: St. George’s Road, STJ02, St. Julian’s

Havana Club

Malta gece hayatın en popüler mekanlarından biridir. Bu mekanda sabaha kadar sizi harika müzik eşliğinde eğlence sunar. Güzel bir gece geçirmek isteyenlerin adresidir.

Adres: St. George’s Road, STJ13, St. Julian’s

Hugo’s Passion

Paceville bölgesinde bulunur. Buraya gelirseniz harika bir geceye hazır olmalısınız. Sabaha kadar ünlü ses sanatçıları eşliğinde çılgınca dan edebilirsiniz.

Adres: St. George’s Road, STY3200, St. Julian’s

Hugo’s Lounge

Bu bir restoran olup harika yemekler hazırlanmaktadır. Gece sevdiğiniz yanınıza alıp burada harika bir yemek yiyebilir. İçkinizi yudumlarken bir yandan müzik bir yandan sessizlik sizi ferahlatır.

Adres: Triq Santa Rita, STJ3341, St. Julian’s

Footloose

Her gece farklı bir konseptle ziyaretçilerin karşısına çıkmaktadır. Ortam harika olup buraya gelecekseniz Perşembe günü gelin. Perşembe günü mekan birçok sürprizle müşterilerine gecenin keyfini yaşatıyor.

Adres: St. George’s Road, STJ3341, St. Julian’s

Smooth Jazz

Şehirde bu mekandan çok az bulunur. Şehirde bulunan jazz mekanların en gözdesidir. Buraya gelenler yerli ve yabancı birçok müzik dinleme şansına sahip oluyor.

Adres: 5A Church Street, St. Julian’s

Ryan’s Irish Pub

Şehirde bulunan en gözde pub adreslerinden biridir. Burada maçlar izlenip dünya genelinde isim yapmış Guinness marka bira içip gecenize renk katabilirsiniz.

Adres: Triq Wied GħomorSTJ2041, St. Julian’s

Quarterdeck Cocktail & Wine Bar

Şehirde bulunan ünlü Hilton Oteli bünyesinde bulunur. Buraya gelip şık bir gece yaşayabilirsiniz. Bu mekan hem eğlence hem de konaklama imkanı sağlıyor.

Adres: Hilton Malta, Portomaso, St Julian’s

Ice barlar

Bu bar tarzı neredeyse Avrupa’nın tüm kentlerinde var. Özellikle sıcak olan Malta ülkesinde olması sizi şaşırtmasın. Çünkü Malta şehrin sıcaklığı Ülkemizde bulunan Antalya şehrin sıcaklığı neredeyse aynıdır. Hatta daha sıcak da diyebiliriz. İşte bu yüzden bu buz bara girip sabaha kadar içki içip canlı müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz.

Adres: St. Rita Steps, STJ1000, San Giljan

Bar Native

Şehirde bulunan bu mekan iki bölümde oluşmaktadır. rka tarafta Salsa bölümü de bulunmaktadır. Harika canlı müzik eşliğinde sabah saatlerine eğlenebilirsiniz.

Adres: Paceville Main Staircase, St Julian’s, Malta
Telefon: +356 2138 0635

Footloose Fun Bar

Şehirde bulunan gözde mekanlarından biridir. Buraya genelde öğrenci ve gençler takılır. Harika bir mekan olup güzel bir gece yaşamanıza vesile olur.

Adres: St George’s Road, St Julian’s, Malta

Fuego Salsa Bar

Bahçesinde palmiyeler bulunur. Hemen biraz ilerisinde sahil bulunur. Gece başlayınca içeride Latin müziği çalar. Bahçede palmiyelerin altında dans eder. Sonra koşar denize atlar. Harika bir mekan tavsiye edilir.

Adres: Triq Santu Wistin, San Ġiljan, Malta
Telefon: +356 7940 0888
Malta ülkesi ile ilgili bir iki not daha aktarmak istiyorum. Bazıları uyarı mahiyetinde bazıları da bilgi mahiyetindedir. Bunlar:
 • Paceville bölgesi biraz sıkıntılı bir bölgedir. Burada hırsızlık olayları çok oluyor. Aman dikkat edin.
 • Malta ülkesi Kumarhaneleri ile de meşhurdur. Burada çok sayıda kumarhane bulunmaktadır.
 • Malta ülkesi aynı zamanda bir sanat ülkesidir. Burada birçok tiyatro ve sanat galerisi bulunmaktadır.
 • Malta’nın başkenti Valletta’dır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here