gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Mardin Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Türkü bar ve cafelerden geçer. Bunun dışında çok az sayıda disco bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence devam eder.

Mardin 796.237 toplam nüfusu ile ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan tarihi bir ildir. İlimizin nüfusu kalabalık olmasına rağmen pek lüks bir gece hayatı yoktur. Fakat kent merkezinde ve bazı ilçelerinde Türkü Bar bulunur. Yine ilimizin çeşitli yerlerinde birçok cafe ve çay bahçesi bulunur.

Göz at ;

  1. Mardin Gezilecek Yerler
  2. Mardin Gece Hayatı
  3. Mardin’de Gezilecek 10 yer
  4. Mardin’in İlçeleri
  5. Mardin Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
  7. Mardin Kalesi
  8. Deyrulzafaran Manastırı
  9. Mardin Otelleri ve Mardin Otel Fiyatları
  10. Mardin Otogarından Mardin Havalananına Nasıl Gidilir?

Bunlar dışında geceleri dengbejlerin toplanıp türkü söylediği mekanlar bulunur. İlimize yolunuz düşerse çok büyük bir beklenti içinde değilseniz ilimizde bulunan mekanlar sizi memnun edecektir. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğim. Umarım beğenirsiniz.

MARDİN EĞLENCE HAYATI

Abbara Türkü Bar: Mardin kent merkezinde bulunur. Mardin ilimizin en nezih mekanlarından biridir. Buraya gelenler Öncellikle müzik için gelir. Harika ses sanatçıları bulunur. Birde Süryani şarabı ile birlikte eğlence kat be kat artmaktadır. 

7/47 Club&Disco: Mardin merkezde bulunan tek disco yeridir. Buraya gelenler bir daha gelmek istiyor. Otantik ortamı hoş müzikleri ile eğlencenize eğlence katmaktadır.

Mardin Sıra Gecesi Antik Sur: Mardin ilimizde bulunan bu mekan bir harikadır. Burada Güney Doğu Anadolu yöresine ait çok lezzetli yemekler yapılıyor. Burada Cuma ve Cumartesi Günleri Sıra geceleri yapılıyor. bu gecelere katılın. Çok memnun kalırsınız. Bir uyarı yapmadan geçmek istemiyorum. Burada yemekler biraz pahalı ona göre gidin.

Seyr-i Merdin Restorant & Cafe: Mardin ilimizde bulunan bu mekan bir harikadır. Mardin ilimize yolunuz düşerse lezzetli yemeklerin yenileceği çok az sayıda bulunan bir mekandır. Bunun dışında otantik yapısı ve çalınan müzikle insanı rahatlatıyor.

Pasha Cafe Bar: Mardin İlimizin merkezinde bulunur. Burada çok güzel müzikler çalmaktadır. Hoş vakit geçirebileceğiniz bir yer arıyorsanız burası doğru mekandır.

Sinek Cafe: Eski Mardin Bölgesinde bulunur. Bu mekan ilimizin en gözde mekanlarından biri konumundadır. Burada canlı müzik eşliğinde sabah saatlerine kadar gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Bunlar dışında Midyat ilçesinde Baron Bar ve Lobby Bar bulunur. Bunlar dışında birçok cafe bulunur. Buraya gelirseniz memnun ayrılacağınızı umut ediyorum.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here